کد مطلب: 

249070
علی شجاعی می‌گوید: منتظر پیشنهاد پرسپولیس بودم و به‌محض تماس باشگاه دیگر به هیچ چیزی فکر نکردم و شفاف می‌گویم که انتخاب این تیم برای من قلبی بود.
از پرسپولیس که تماس گرفتند، به هیچ پیشنهاد دیگری فکر نکردم

به گزارش فرهیختگان، علی شجاعی که فصل درخشانی را در نساجی پشت سر گذاشته بود، اخیراً به پرسپولیس پیوسته و می‌خواهد مسیر پیشرفتش را با پیراهن قرمزهای پایتخت سپری کند.

شجاعی درباره پیشنهادهایی که به دستش رسیده بود، می‌گوید: «اعتقاد من بر این بود که امسال برایم سال بسیار سرنوشت‌سازی خواهد بود و به‌دلیل شرایط سنی که دارم و فصل خوبی که در نساجی پشت‌سر گذاشته بودم این انتخاب می‌توانست به آینده فوتبالی من کمک بسیاری کند. بعد از پایان فصل هم پیشنهادهای زیادی به دستم رسید اما حقیقتش را بگویم که منتظر پیشنهاد پرسپولیس بودم و به‌محض تماس باشگاه دیگر به هیچ چیزی فکر نکردم و شفاف می‌گویم که انتخاب این تیم برای من قلبی بود.»

شجاعی در مورد جلسه‌ای که در باشگاه پرسپولیس داشت هم بیان کرد: «من در جلسه اول که به باشگاه رفتم نتوانستم با مدیریت باشگاه صحبت کنم و باشگاه بیشتر درگیر تمدید قرارداد بشار رسن بود. در جلسه دوم هم با باشگاه یک‌سری مشکلات وجود داشت اما بلافاصله بعد از خروج از باشگاه با پیروانی تماس گرفتم و گفتم این مشکلات را خودم شخصا حل می‌کنم تا برای این تصمیم بزرگی که گرفته بودم اتفاق بدی نیفتد.»

وینگر جدید سرخ‌پوشان درباره آینده تیمش در لیگ قهرمانان آسیا هم گفت: «فکر می‌کنم نتیجه بازی اول با تعاون خیلی مهم بود و ما توانستیم با همت بچه‌ها و درایت کادرفنی به این مهم دست پیدا کنیم. قطعا بازی دوم با التعاون برای ما حکم فینال را دارد و اگر بتوانیم از این بازی هم سربلند خارج شویم، سرنوشت گروه به دست خودمان می‌افتد و می‌توانیم با آرامش خیلی بیشتری به ادامه مسابقات فکر کنیم.»

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه