کد مطلب: 

247964
پیشکسوت فوتبال در مورد اتفاقات روز و همچنین خاطرات دوران حضور در تیم ملی صحبت کرد.
چرا کریم باقری نباید سرمربی پرسپولیس شود؟

به گزارش خبرورزشی، محمد مایلی کهن، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در دهه هفتاد به عنوان یکی از افراد خوش صحبت و صریح در فوتبال شناخته می‌شود. او در برنامه اینترنتی کریم باقری حضور پیدا کرد و با وی و خداداد عزیزی به صحبت و گفت‌وگو پرداخت و مباحث جالبی را مطرح کرد که گزیده آن را می‌خوانید:

*زمانی که در تیم ملی بودم و ۱۷ گل به مالدیو زدیم یک پاداش ۵۰ دلاری برای بهترین بازیکن در نظر گرفته بودم و آن را به خداداد عزیزی دادم. با اینکه کریم باقری ۷ گل زده بود و خداداد ۳ گل زده بود این پاداش را به خداداد دادم چون شاید کمتر گل زده باشد ولی وقتی بازی را دیدم روی اکثر گل‌ها تاثیر گذار بود و اکثر پاس گل‌ها را او به بازیکنان دیگر می‌داد. در فوتبال نقش کسی که پاس گل می‌دهد از گلزن کمتر نیست ولی همه شخصی که گل زده را می‌بینند.

*من همیشه از دستیارانم مشورت می‌گرفتم و از آنها می‌خواستم ترکیب مورد نظر خودشان را بدهند. وقتی بین عابدزاده و نکیسا قرار بود انتخاب کنیم هر دو دستیار من گفتند عابدزاده ولی من نکیسا را بازی دادم و عابدزاده از دست من ناراحت شد.

*از صحبت‌های شیخ دیاباته لذت بردم و فقط صحبت‌های او را گوش دادم و بعدش تلویزیون را خاموش کردم.

*چرا کریم باقری نباید سرمربی پرسپولیس شود؟ کریم چه چیزی برای سرمربیگری پرسپولیس کم دارد؟ می‌گویند خودش نمی‌آید ولی مگر از او خواسته‌اند که نیامده است؟

*با اینکه پرسپولیسی هستم برای همه تیم‌ها احترام قائلم. همین الان خیلی نگران فرهاد مجیدی هستم و دلم برایش می‌تپد و دوست دارم در کارش موفق شود.

*می‌گویند باید به ویلموتس ۱۷۰ میلیارد غرامت بدهیم و خیلی بد است ولی این مقابل اتفاقات دیگر رقمی نیست. صحبت از ۱۰ هزار میلیارد در جاهای دیگر است ولی به آن پرداخته نمی‌شود و ۱۷۰ میلیارد ویلموتس در مقابل آنها اصلاً عددی محسوب نمی‌شود.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه