کد مطلب: 

247659
مدافع میانی پرسپولیس به خبرورزشی گفت: کجای فیلم ویدئویی من برای استقلالی‌ها یا تیم‌های دیگر کری خواندم. من فقط می‌خواستم به مناسبت قهرمانی پرسپولیس یک شوخی جدید رو کنم و الان هم خوشحالم که هواداران پرسپولیس با این شوخی حال کردند!
توضیحات شجاع خلیل‌زاده درباره کری با استقلالی‌ها!

به گزارش خبرورزشی، جمعه شب گذشته و پس از بازی با ذوب‌آهن اصفهان، شجاع خلیل‌زاده یکی از فعال‌ترین بازیکنان پرسپولیس در جشن قهرمانی بود و تب و تاب بسیاری داشت تا بتواند ابراز خوشحالی خود از قهرمانی به دست آمده را عیان سازد. او سپس با جام و مدال قهرمانی به خانه رفت تا جشن کوچکی را با خانواده اش برگزار کند! با شجاع خلیل‌زاده در همین ارتباط گفت‌وگویی انجام دادیم که در ادامه می خوانید.

باز هم قهرمان شدید و باز هم تو با جام قهرمانی شوخی کردی. ایده این کار از چه کسی بود؟
ایده شوخی با جام قهرمانی مال خود خودم بود! کس دیگری نه طرحی داد و نه پیشنهادی و فقط به ذهنم رسید این مرتبه با جام قهرمانی شوخی جدیدی انجام دهم.

به نظر می‌رسید یک جورهایی هم داری برای استقلالی‌ها یا سایر رقیبان کری می‌خوانی؟
اصلاً و ابداً! شما فیلم را کامل دیدید؟! کجای فیلم ویدئویی من برای استقلالی‌ها یا تیم‌های دیگر کری خواندم. من فقط می‌خواستم به مناسبت قهرمانی پرسپولیس یک شوخی جدید رو کنم و الان هم خوشحالم که هواداران پرسپولیس با این شوخی حال کردند!

کلی هم پیام و کامنت داشتی!
گفتم که طرفداران پرسپولیس شرمنده‌ام کردند. جای همه آن‌ها در جشن قهرمانی پرسپولیس خالی بود و...

ظاهراً دو همکار هم داشتی! یکی راننده و یک مثلاً هواداری که با دیدن تو همراه جام کلی تعجب کرده بود!
هوادار پرسپولیس بود. به هر حال هر فیلمی ولو کوتاه وقتی ساخته شود باید چند نفری همکاری کنند.

(به شوخی) بعد از اتمام فوتبالت می‌خواهی فیلم کوتاه و تبلیغاتی بسازی؟
نه، هنوز که برای خداحافظی زود است، اما برنامه‌های دیگری دارم!

در جشن قهرمانی مشارکت ویژه‌ای داشتی. از دعوت به رقص محمدحسین کنعانی‌زادگان و مهدی شیری بگیر تا رقص تک‌دست و مازندرانی خودت و علی علیپور! به نظر می‌رسید خیلی خوشحال هستی؟
چرا خوشحال نباشم؟ تیم محبوبم برای چهارمین بار متوالی و با قدرت هر چه تمام‌تر قهرمان لیگ برتر شده است. خوشحال بودم و خوشحالی‌ام را هم بروز دادم. البته بیشتر به خاطر هواداران و تماشاگران عاشق پرسپولیس بود که نمی‌توانستند در جشن شرکت کنند و باید از تلویزیون همه چیز را تماشا می‌کردند.

در این جشن قهرمانی جای علیرضا بیرانوند خالی نبود؟ اگر او بود دو تایی حسابی...
بله واقعاً جای علیرضا خالی بود. علی‌بیرو پایه همه شوخی هاست و اگر بود مطمئن باشید یک حرکتی، چیزی در جشن قهرمانی می‌زد. از شوخی گذشته علیرضا بیرانوند برای ۴ قهرمانی پرسپولیس در سال‌های گذشته زحمات بسیاری کشیده است و امیدوارم هر جایی که هست موفق باشد.

فکر کنم جزو معدود کسانی باشی که با سیدجلال حسینی شوخی می‌کنی و در جشن قهرمانی هم همین کار را کردی؟
درست است. قبلاً سیدجلال با حسین ماهینی هم شوخی می‌کرد، اما الان فقط با من کمی شوخی می‌کند و کاملاً جدی است. البته من سعی می‌کنم معمولاً کاپیتان را از حالت جدی درآورده و شوخی کنم.

محمدحسین کنعانی‌زادگان در برنامه فرمول یک از سیدجلال حسینی خواسته بود خداحافظی نکند. تو هم همین حرف را می‌زنی؟
مگر قرار است خداحافظی کند؟ سیدجلال حسینی همین الان هم از خیلی از بازیکنان جوان بهتر بازی می‌کند. او هر روز تمرین می‌کند، زحمت می‌کشد و با انگیزه است. باید کنار سیدجلال حسینی بازی کنید تا متوجه شوید چه فوتبالیست و از آن گذشته چه رهبر بزرگی است.

بسیار خوب، بی‌تعارف چرا به ذوب‌آهن باختید؟ انگیزه لازم را نداشتید؟
من نمی‌گویم انگیزه نداشتیم، اما لازمه انگیزه پس از قهرمانی زودهنگام چیست؟ شما بگویید چه عاملی در روز جشن قهرمانی بیشتر از بقیه می‌تواند تیم قهرمان را تحریک یا تشویق کند؟

قطعاً تماشاگران خودی!
دقیقاً همین‌طور است. ما در بازی با ذوب‌آهن می‌دانستیم قرار است جشن قهرمانی برگزار شود، اما در ورزشگاه خالی! این خودش خیلی جالب نیست. جشن قهرمانی باید در حضور تماشاگران باشد که نبود.

به هرحال ویروس کرونا با هیچ کس شوخی ندارد و به خاطر رعایت پروتکل‌های بهداشتی نمی‌توان بازی‌ها را با تماشاگر برگزار کرد.
می‌دانم ولی جواب سؤال شما را دادم. ما تیمی با انگیزه و قهرمان هستیم. اگر قرار بود خیلی زود انگیزه‌های خود را از دست بدهیم دیگر نمی‌توانستیم پوکر کنیم. هر قهرمانی ما را وادار به تمرین بیشتر و بهتر برای تکرار قهرمانی کرد تا این اتفاق برای چهارمین بار برای ما بیفتد.

نیمه دوم البته کمی بهتر شدید ولی گلی نزدید و در شب جشن قهرمانی بازی را واگذار کردید!
به این نکته توجه داشته باشید که ذوب‌آهن برای نیفتادن می‌جنگید. این تیم در دقیقه ۲۵ به ما گل زد و به طور کامل در لاک دفاعی فرو رفت. طبیعی هم بود ذوبی‌ها در استادیوم آزادی وقتی به پرسپولیس گل بزنند به دنبال حفظ آن به هر شکل ممکن باشند.

در بازی با نساجی مازندران هم مساوی کردید. در واقع پس از مسجل شدن قهرمانی پرسپولیس و برتری برابر نفت مسجد سلیمان دیگر هیچ بردی را تجربه نکردید؟
یک مقدار بدشانسی بوده، اما قبول دارم وقتی شما زودتر از هفته آخر قهرمان می‌شوید روی عملکرد تیم تأثیر می‌گذارد. البته آقایحیی و کادر فنی خیلی تلاش کردند انگیزه بچه‌ها را بالا نگه دارند اما...

شنبه آینده باید در سیرجان به مصاف گل‌گهر بروید. این بازی را چطور می‌بینی؟
گل‌گهر سیرجان هم یکی از تیم‌هایی است که خطر سقوط را احساس می‌کند. قبول کنید بازی با چنین تیم‌هایی بسیار سخت است ولی ما پرسپولیس هستیم و در همه بازی‌ها برای پیروزی و سه امتیاز وارد زمین می‌شویم، بنابراین در بازی شنبه هم فقط برد می‌خواهیم.

هدف بعدی شجاع خلیل‌زاده چیست؟
هدف من تنها نیست بلکه هدف تیمی ما قهرمانی جام حذفی است. ما چهارمین قهرمانی خود در لیگ برتر را با قدرت زیاد به دست آوردیم و حالا می‌خواهیم دبل کنیم. می‌خواهیم جام حذفی را نیز همچون لیگ برتر بالای سر ببریم و این یک هدف بزرگ است.

پس برای جام حذفی انگیزه دارید؟
چه جور هم!

بی‌تعارف دوست دارید دوشنبه (امشب) سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی به پیروزی برسد یا استقلال تهران؟
برای ما هیچ فرقی نمی‌کند. تیمی که می‌خواهد قهرمان جام حذفی شود باید همه تیم‌ها را ببرد و تفاوتی نمی‌کند حریف ما در نیمه نهایی جام حذفی چه تیمی است. باید به هر شکل برنده شویم.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه