کد مطلب: 

246220
معلمی در دوران کرونا دانش آموز خود را مورد آزار شیطانی قرار داد.
آزار دختر 12 ساله توسط معلم خصوصی در دوران کرونا!

به گزارش سیتنا، برخی اوقات افراد به جایی می رسند که جنون جنسی آن ها را فرا می گیرد و حاضر می شوند تا با دختران کم سن و سال رابطه برقرار کنند، مانند معلم 48 ساله که در دوران کرونایی که 17 بار با دختر 12 ساله رابطه جنسی برقرار کرد.

معلم تاریخ یک دبیرستان‌ به جرم رابطه جنسی با یک دختر دانش‌آموز برای 17 بار به 15 سال زندان و پرداخت نه میلیون دلار غرامت محکوم شده است.

مرد 48 ساله که استیون اندروز نام دارد و دارای همسر و فرزند است معلم تاریخ در دبیرستان پومونا ایالت کالیفرنیا مشغول به تدریس بود! که بخاطر کرونا و تعطیلی مدارس از سوی خانواده دختری برای تدریس خصوصی به خانه آنها راه پیدا کرد.

جان سی تیلور دادستان پرونده گفت: استیون با خرید هدایای مختلف برای این دختر موفق می‌شد اعتماد او را جلب کند، وی با فریب دختر دانش‌آموز و دادن وعده های وسوسه آمیز این دختر را اغفال کرده و درحالیکه مادر و حتی گاهی پدر دختر دانش آموز در طبقه پایین بودند دختر 12 ساله را  مورد آزار و تجاوز قرار داده است.

به گفته پلیس او  بعد از مدتی حتی درحالیکه دیگر معلم خصوصی نبود با تهدید از دختر می‌خواسته که درباره روابط پنهانی‌اش با خانواده‌اش صحبت نکند اما وقتی مادر این دختر متوجه تماس‌های تلفنی و رفتار مشکوک دخترش می‌شود موضوع را پیگیری کرده است و از سوی دیگر همسر استیون نیز که به رفتار شوهرش مظنون شده بود با پیگیری ماجرا به رابطه پنهانی شوهرش با دختربچه‌ها پی برد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه