کد مطلب: 

246184
در حالی که ماجرای کرونا گرفتن چند بازیکن استقلال تبدیل به سوژه اول فوتبال ایران شده امروز یکی از مدیران باشگاه استقلال مدعی شد ما جای دیگری تست نمی‌دهیم!
استقلال نمی خواهد زیر نظر فدراسیون پزشکی تست بدهد؟!

به گزارش ایران پژواک، عضو هیأت مدیره استقلال می گوید لزومی ندارد ما آنجایی که سازمان لیگ می‌گوید تست بدهیم. این در حالی است که اخبار ضد و نقیضی در مورد کرونایی های استقلال وجود دارد. 

مثلاً همین امروز اعلام شد که فرشید اسماعیلی کرونا ندارد یا پورحمیدی گلر ذخیره آبی پوشان گفت من سالم هستم و کرونا ندارم، در حالی که خبرگزاری ها مدعی شدند آرش رضاوند به لیست کرونایی های استقلال اضافه شده دیروز هم حداقل چهار استقلالی باانتشار متنی در صفحه خود مدعی شدند که کرونا ندارد و بهتر است رسانه‌ها خانواده‌های آنها را نگران نکنند.

با این اوصاف باید دید آن ۱۳ استقلالی که عنوان شده بود کرونا دارند چه کسانی هستند. بازیکنان استقلال می گویند بی جهت خانواده ما را نگران نکنید. این در حالی است که باشگاه پارس جنوبی مدعی شده استقلالی‌ها در بیمارستان مسیح دانشوری از ۶۱ نفر تست کرونا گرفتند و اینکه می‌گویند ۱۳ نفر کرونا دارند از میان همان ۶۱ نفر است. حالا باید در این میان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال چه تصمیم می گیرند و آیا استقلال می‌تواند از زیر باره تست های کرونای بعدی فرار کند یا ملزم است در جایی که فدراسیون پزشکی و سازمان لیگ تعیین می کنند دوباره تست بدهد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه