کد مطلب: 

245864
پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: فرهاد مجیدی برای موفقیت در استقلال نیاز به کمک مربیان با تجربه و کار بلد دارد.
از فرهاد مجیدی تعجب می‌کنم

به گزارش ایرنا، حسن روشن در خصوص شکست استقلال مقابل فولاد خوزستان گفت: بعد از مدت‌ها شاهد برگزاری مسابقات لیگ بودیم و بابت این مساله خوشحالم و امیدوارم سایر رقابت‌ها نیز در شرایط خوب برگزار شود.

وی با انتقاد از اخراج فرهاد مجیدی ادامه داد: به اعتقاد من او مربی جوانی است و نباید برخی رفتار‌ها را به نمایش بگذارد. مربیان جوان باید ابتدا اصول حرفه‌ای مربیگری را یاد بگیرند و بدانند به تنهایی نمی‌توانند در کار خود موفق باشند.

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: از فرهاد مجیدی با این همه تجربه و زحماتی که برای استقلال کشیده تعجب می‌کنم چرا در این شرایط به تنهایی کار را دنبال می‌کند. او باید بداند خط درستی را دنبال نمی‌کند و باید به دنبال راه درست برود.

وی تصریح کرد: اگر از فرهاد انتقاد کردم به خاطر علاقه‌ای بود که به او داشتم. او باید در کنار مجید نامجو مطلق چند مربی با تجربه خوب را استخدام کند تا با کمک یک تیم قوی و با تجربه بتواند در کار خود موفق باشد.

روشن اظهار داشت: مجیدی باید بداند اگر به عنوان سرمربی نتیجه نگیرد، هیچ‌کس تلاش‌های او به عنوان بازیکن را به یاد نخواهد آورد و با مشکلات زیادی روبه رو خواهد شد.

وی تاکید کرد: استقلال تیم جوانی دارد و باید با مدیریت قوی، همین امروز بازیکنان را متحد کنند تا دوباره شاهد موفقیت آن‌ها باشیم.

کاپیتان اسبق تیم فوتبال استقلال در مورد شانس این تیم برای موفقیت در مسابقات لیگ برتر، گفت: قبل از شکست مقابل فولاد هم گفتم استقلال شانسی برای قهرمانی ندارد و حالا هم می‌گویم این تیم در این فصل شانس قهرمانی ندارد. مجیدی باید به دنبال کسب سهمیه باشد.

روشن با اشاره به شیوه مدیریت سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال، خاطرنشان کرد: در جلسه‌ای که با احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال داشتم از تفکرات او رضایت دارم و فکر می‌کنم باید به او فرصت داد. وزارت ورزش و جوانان انتخاب بسیار خوبی برای استقلال داشته و امیدوارم از او حمایت کند.

وی تاکید کرد: سعادتمند به دنبال تبدیل استقلال به یک باشگاه واقعی است و به نظر من باید از او حمایت شود. از سعادتمند تا تحقق وعده‌هایش حمایت خواهیم کرد و از او می‌خواهم بین مدیرعامل و اعضای هیات مدیره نیز اتحاد ایجاد کند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه