کد مطلب: 

243117
جوان موبایل فروش توسط سارقان خشن و با نقشه ای از پیش تعیین شده در اسلامشهر به قتل رسید. جزییات این خبر توسط شاهد عینی این حادثه در اختیار رکنا قرار گرفته است.
دختر اسلامشهری و چند مرد هنگامی که وارد مغازه فرشاد شدند از وحشت خشک شان زد

به گزارش سیتنا، روز پنجشنبه پسر جوانی در دایرکت اینستاگرام فرشاد (مقتول) می گوید قصد خرید موبایل دارد که فرشاد پسر جوان موبایل فروش با توجه به تعطیلی مغازه ها به فرد مورد نظر می گوید: مغازه را باز نمیکنم به این خاطر که اگر اماکن متوجه شود مغازه ام را پلمب می کند. در این هنگام خریدار گوشی شماره کارت فرشاد را می گیرد و مبلغ یک میلیون تومان به حساب وی واریز می کند.

شگرد سارقان حرفه‌ای  جواب داد و فرشاد قبول می کند که نه صبح جمعه گذشته گوشی را در مغازه اش به سارقان بفروشد و مابقی پول را بگیرد.

روز حادثه فرشاد مغازه اش را باز می کند و به این خاطر که اماکن متوجه این اقدام نشوند فرشاد با دو تن از سارقان به داخل مغازه اش می رود و در مغازه را می بندند. در ادامه فرشاد گاوصندوق را باز می کند تا گوشی را به سارقان نشان دهد که در این لحظه آن دو پسر چهره واقعی خود را نشان می دهند.

یکی از سارقان به فرشاد می گویند که گوشی را بگذار داخل نایلون و دیگر هیچ اقدامی نکن تا ما از اینجا برویم، فرشاد در حال انجام دادن این اقدام بود که سریع شوکر خود را بیرون آورد که یکی از سارقان با چاقو به فرشاد حمله می کند و با دو ضربه کاری به گردن فرشاد او را نقش زمین می کند.

در ادامه سارقی که بیرون مغازه نقش دیده بان را داشت با مشاهده این صحنه پا به فرار گذاشته و خود را تحویل کلانتری می دهد.

دو سارقی که داخل مغازه بودند با دو نایلون پر از گوشی موبایل از محل حادثه بیرون می آیند که در ادامه  توسط یک آتش نشان که به آنها مشکوک شده بود تحویل ماموران پلیس داده می شوند.

بعد از پاره شدن شاهرگ فرشاد چه اتفاقی افتاد؟

سارقان خیلی زود پا به فرار گذاشتند و فرشاد به سختی با دوستانش تماس می گیرد و در خواست کمک می کند. در این هنگام یک خانمی که در حال قدم زدن بود صدای کمک فرشاد را می شنود و ماجرا را به قصابی آن طرف خیابان توضیح می دهد سپس چندتن از اهالی محله به زور کرکره برقی را بالا می زنند و با پسر جوانی که غرق خون در حال سپری کردن آخرین ساعات زندگی اش است روبه رو می شوند.

خودروی اورژانس خیلی زود فرشاد را به بیمارستان سعیدیه منتقل می کند و پزشکان گردن مقتول را پانسمان می کنند، حال فرشاد بهتر می شود تا حدی که با دوستانش تماس تصویری برقرار کرده بود، ساعاتی بعد حال فرشاد بد می شود و به کما می رود، مقتول پسر جوانی بود که نتوانست ضربات مهلک قاتل را تحمل کند و سه بامداد شنبه جان خود را از دست می دهد.

سارقان و قاتل این حادثه توسط پلیس آگاهی در حال بازجویی هستند تا زوایای بیشتر از این قتل پرده برداری شود.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه