کد مطلب: 

241609
مستأجر یک خانم در ظفر در تلگرام و واتس آپ اقدام به توهین و فحاشی و تهدید به وی کرده بود که این موضوع باعث هتک حیثیت و برهم خوردن آرامش روحی و روانی و تنش در خانواده اش شد.
زن 41 ساله تهرانی قربانی انتقامگیری مستاجر خود شد

به گزارش رکنا، رئیس پلیس فتا تهران بزرگ با اشاره به کشف پرونده تهدید و ارسال مطالب توهین آمیز در شبکه‌‌ های اجتماعی تلگرام و واتس آپ تصریح کرد: توهین به افراد از شایع‌ترین جرایم فضای مجازی بوده و افراد متخلف در قانون تحت پی گرد قضایی قرار می گیرند.

سرهنگ تورج کاظمی در تشریح این خبر گفت: در تاریخ 98/9/4 خانمی 41 ساله ساکن حوالی منطقه ظفر تهران به دنبال ارسال گزارشی از دادسرای مبارزه با جرایم رایانه ای «ناحیه 31 تهران» به پلیس، اظهار داشت: مستأجرش در بستر شبکه های اجتماعی تلگرام و واتس آپ اقدام به توهین و فحاشی و تهدید به وی را نموده که این موضوع باعث هتک حیثیت و برهم خوردن آرامش روحی و روانی و تنش در خانواده اش شده است.

رئیس پلیس فتا پایتخت افزود: مأموران با ارائه مدارک و ادله لازم از سوی شاکی اقدامات خود را آغاز نموده و طی هماهنگی با دادسرای مبارزه با جرایم رایانه ای متهم در تاریخ 98/10/10 به پلیس احضار شد.

وی در ادامه داد: با حضور متهم و مواجهه با شکایت شاکی و تحقیقات و ادله های پلیس، اتهام خود را پذیرفت و در تحقیقات اولیه اعتراف کرد با شاکی اختلاف قبلی دارم و ایشان موجر من است در طول مدت اجاره منزل سر موضوعات اجاره و هزینه های ساختمان دچار تنش و درگیری لفظی شدیم حتی در ادامه بیان داشت که منزل دارای چند وراث می باشد و باید هرچه زودتر آنرا تخلیه نمایم تا اینکه درصدد انتقام و تلافی از وی، اقدام به انتشار برخی الفاظ علیه او نمودم و او را تهدید کردم حال از کرده ام بسیار پشیمانم.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه گفت: پرونده به همراه متهم و شاکی به دادسرای مبارزه با جرایم رایانه ای ارسال شد.

رئیس پلیس فتا پایتخت در پایان گفت: رعایت اخلاق در فضای مجازی به خصوص شبکه‌های اجتماعی یکی از ضروریات است که کاربران باید به آن پایبند باشند، چرا که عدم رعایت اخلاق در این فضا باعث هرج و مرج و ناهنجاری‌های فراوان می‌شود که این ناهنجاری‌ها حتی می‌تواند در روابط حقیقی افراد در فضای واقعی تاثیر گذار باشد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه