کد مطلب: 

240642
اعضای یک باند پدوفیلی در آمریکا که کارنامه سیاهی از آزار و شکنجه‌جنسی کودکان دارند در جدیدترین نقشه تجاوز و قتل یک کودک ناکام ماندند.
تلاش پلیس برای نجات دختر پنج ساله از چنگال اعضای باند کودک آزار

به گزارش رکنا، این باند پدوفیلی متشکل از دو زن و دو مرد، در جدیدترین نقشه خود قصد ربودن، شکنجه، تجاوز و قتل یک کودک را طراحی کرده بودند که با تلاش پلیس ایالت میشیگان آمریکا تیرشان به سنگ خورد.

"متیو تول"، 33 ساله اهل "بتل کلرک" یکی از اعضای این باند مخوف است که اگوست 2018 در تازه‌ترین نقشه اش تصمیم گرفت با همدستی دوستانش کودک 5 ساله را بدزدند و پس از آزار و شکنجه جنسی او را به قتل برساند. این مرد شیطان صفت به همراه دوستان خود "جیمی لاپوینت" 20 ساله از آتن،"تالیا فرمن" 33 ساله از بتل کلرک و "دیوید بیلی" 37 ساله از کالامزو، نقشه ربودن این دختربچه را طراحی کرده و قرار بود به زودی آن را اجرا کنند.

شناسایی و دستگیری این شبکه پدوفیلی از طریق ردیابی فعالیت آنان در فضای مجازی توسط پلیس میشیگان صورت گرفت؛ اعضای این باند که هرکدام جرایم سنگینی از کودک آزاری را در پرونده خود دارند هربار که کودکی را مورد اذیت و آزار جنسی قرار می دادند از آن فیلم گرفته و در شبکه‌های مجازی به اشتراک می گذاشتند.

اشتراک تصاویر و این فیلم ها سرانجام کار دست اعضای باند داد و پلیس خیلی زود هرچهار نفر را شناسایی کرد. پلیس در نخستین گام با رصد فضای مجازی و تصاویر به عنوان یک بیمار پدوفیلی به این شبکه نفوذ کرد و توانست از جدیدترین دسیسه آنها باخبر شود.

اعضای باند درست چند ساعت پیش از عملی کردن نقشه ربودن کودک 5 ساله توسط ماموران پلیس دستگیر شدند و تمام نقشه شان ناکام ماند.

جلسه رسیدگی به پرونده چهار عضو پدوفیلی این شبکه به زودی برگزار می شود و هریک از اعضای این باند به جرم آدم ربایی و آزار جنسی کودکان به مجازات 25 تا 50 سال زندان محکوم خواهند شد اما "متیو" به جرم پورنوگرافی از کودکان 50 تا 140 سال دیگر نیز به مدت محکومیتش اضافه خواهد شد.

گفتنی است آمار ۲۰ درصدی آزار جنسی کودکان در آمریکا، این جرم را تبدیل به شایع‌ترین انحرافات جنسی در این کشور کرده است. مطالعات نشان می دهد کودکانی که مورد غفلت والدین شان قرار می‌گیرند و یا تنها هستند بیشتر در معرض خطر آزار یک فرد پدوفیلی قرار دارند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه