کد مطلب: 

240532
اختلافات من و شوهرم از هفته اول زندگی مشترکمان آغاز و در مدت کوتاهی به مشکلات جدی تبدیل شد. ما از نظر عاطفی و زناشویی نسبت به همدیگر خیلی بی احساس شده بودیم و فکر می کنم مسائل و مشکلات زندگیمان از غرور و خودخواهی بیش از حد شوهرم سرچشمه می گرفت.
تجاوز به زن جوان در خانه مرد رمال

به گزارش رکنا، او عادت داشت هر موضوعی را با مادرش در میان بگذارد و متاسفانه این مسئله باعث شد مادر و خواهر شوهرم از سر دلسوزی با دخالت های نابه جای خود آتش بیار معرکه شوند. زن جوان در مرکز مشاوره پلیس افزود: با این وضعیت واقعا مانده بودم چه کار کنم و هر روز با یکی از دوستانم که او نیز دلخوشی از شوهرش نداشت درد دل می کردم و هر دوی ما دنبال راه و چاره ای می گشتیم تا این که یک روز زن ناشناسی در یک مجلس عمومی با معرفی فردی ادعا کرد او فالگیری ماهر و حرفه ای است و می تواند هر طلسم و گره بسته ای را در زندگی زوج های جوان باز کند.

من و دوستم با خوشحالی به سراغ این فرد رفتیم. او در جلسه اول با هر دوی ما صحبت کرد و سپس برای چند روز دیگر وقت داد تا تنها به دیدنش بروم.

زن ۲۹ ساله افزود: من طبق قرار قبلی، ساعت سه بعدازظهر روز مورد نظر به خانه مرد رمال رفتم و او اظهار داشت باید متن طلسم شکن را روی بدنم بنویسد. رمال شیطان صفت آن روز زمانی که با مخالفتم روبه رو شد با توسل به زور و تهدید چاقو مرا مورد آزار و اذیت قرار داد.

آن روز با وضعیتی به هم ریخته و پریشان از خانه آن مرد کثیف بیرون آمدم و با عجله به خانه دوستم رفتم. با به وجود آمدن این مشکل از نظر روحی و روانی آسیب جدی دیده ام و نمی توانم در این باره چیزی به شوهرم بگویم چون توجیهی برای علت حضورم در خانه فالگیر کثیف ندارم.

زن جوان اشک هایش را پاک کرد و افزود: معلوم نیست این رمال هوسران تا به حال چند فرد ساده لوح را مثل من طعمه هوس های خود کرده است؟ کاش برای حل مشکلات زندگی ام راه درست را انتخاب می کردم و ای کاش شوهرم نیز مهارت های زندگی را بلد بود تا این همه بدبختی و سرافکندگی برایم به بار نمی آمد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه