کد مطلب: 

240317
از شایعاتی که پیرامون باشگاه پر خبر استقلال به گوش می رسد تغییرات مدیریتی و تقسیم قدرت در رأس هیئت مدیره این باشگاه است.
باز هم یک هتل‌دار رئیس هیئت مدیره استقلال می‌شود؟

به گزارش خبرورزشی، پس از اینکه با حکم مسعود سلطانی‌فر، اسماعیل خلیل زاده رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال جایگزین امیرحسین فتحی در مدیریت عاملی باشگاه شد و سرپرستی کار‌های مدیرعاملی را در دست گرفت، یک نفر دیگر به هیئت مدیره اضافه شد.

عبدالرضا موسوی که فردی متمول، مالک هواپیمایی زاگرس و هتل داریوش است در این مدت کوتاه با حضور در تمرین استقلال با اعضای تیم هم آشنا شده است. او که سابقه مدیریت در فوتبال خوزستان را هم یدک می‌کشد حالا کاندیدای ریاست هیئت مدیره باشگاه استقلال هم شده است! دیروز شایعه‌ای در همین باره به گوش خورد که با وجود مشغله‌های این روز‌های خلیل زاده (که او نیز مالک هتل ۵ ستاره کادوس رشت است) در عضویت هیئت مدیره باقی می‌ماند و در عوض مالک هتل داریوش، رئیس هیئت مدیره می‌شود. ظاهراً وزارت ورزش درصدد است با در نظر گرفتن بازنشسته بودن علی فتح‌ا... زاده که نمی‌تواند مدیرعامل استقلال شود از خارج از اعضای هیئت مدیره یک نفر را به این عنوان به باشگاه بیاورد. سلطانی‌فر فعلاً منتظر روشن شدن وضعیت باشگاه در فصل یارگیری است و پس از آن به سرعت موضوع مدیرعاملی استقلال را رتق و فتق می‌کند. باید دید با این شرایط باز هم فتح‌ا... زاده می‌پذیرد در باشگاه استقلال بماند یا نه!

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه