کد مطلب: 

239336
پاستورلو وکیل استراماچونی مدعی است که مربی استقلال تنها ۱۰۰ هزار یورو در تمام این مدت از باشگاه دریافت کرده است.
استراماچونی یک یورو هم اضافه از استقلال نمی‌خواهد

به گزارش ایران پژواک، اختلاف نظر و درگیری بین استراماچونی و باشگاه استقلال بالا گرفته و سرمربی آبی ها مدیران این باشگاه را به دروغگویی متهم کرده است.

وکلای استراماچونی مدعی هستند آندره‌آ از مبلغ قراردادش که ۵۵۰ هزار یورو دستمزد سرمربی+ ۱۵۰ هزار یورو دستمزد دستیاران و ۵۰ هزار یورو حق ایجنت ( فدریکو پاستورلو) بوده، فقط ۱۰۰ هزار یورو پیش پرداخت و در مجموع با تمام پرداخت ها حقوق ۴ ماه را گرفته است.

به این ترتیب او حقوق ماه های نوامبر، دسامبر، ژانویه، فوریه، مارچ، آپریل، می و جون را طلبکار است. قرار بوده استراماچونی ۱۰۰ هزار یورو پیش پرداخت و ماهی ۵۴ هزار یورو حقوق دریافت کند تا در مجموع حدود ۷۵۰ هزار یورو بابت پکیج قرارداد(دستمزد خودش، همکارانش و سهم ایجنت) از استقلال بگیرد. ۸ ماه، ماهی ۵۴ هزار یورو یعنی استقلال ۴۳۲ هزار یورو به استراماچونی بدهکار است ولی با توجه به اینکه برخی از ماه ها به جای ۵۴ هزار یورو، ۵۰ هزار یورو به او پرداخت شده، الان استقلال ۴۳۷/۵۰۰ یورو به آندره‌آ بدهکار است. پاستورلو مدعی است مدیران استقلال تا به حال فقط روی هم ۳۱۲/۵۰۰ یورو (۱۰۰ هزار یورو و چند ماه حقوق) به استراماچونی پرداخته‌اند. پاستورلو همچنان مدعی است استراماچونی حتی یک یورو هم اضافه از استقلال نمی خواهد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه