کد مطلب: 

238667
در این روز‌های دشوار که بر بخش بزرگی از مردم جامعه سخت می‌گذرد و فوتبال برای بسیاری از مردم راه رهایی از این مشکلات است نمک خود را بر زخم کهنه پاشیدید...
دور باطل مدیران بی‌دغدغه و درماندگی استقلال

به گزارش خبرورزشی، این قلم‌ها و نوشته‌ها از طرف هواداران تیم‌های ورزشی در ایران، انتقادی بر ضعف مدیریتی است که نتیجه‌اش شده بر هم زدن روحیه ورزشی. ضعف مدیریتی در قرارداد بستن با ویلموتس، فراری دادن برانکو و حالا فسخ و شکایت استراماچونی خود را نشان داده است.

استقلال و هوادارانش انگار اسیر نوعی بی‌مروتی و بی‌رحمی مدیریتی شده‌اند که تصمیمات غیرعقلانی و اینکه، چون تیم‌شان به جایی بند نیست باعث شده زیر دست این و آن له شوند. چه توجیهی برای شکست روحیه تیم و هواداران آن دارید؟ این حجم از بی‌تفاوتی و سنگدلی در مدیریت‌تان را چگونه و با چه منطقی حل می‌کنید؟

نه توان تقویت تیم و نه توان مالی برای بستن قرارداد دارید. به تنها چیزی که اهمیت نمی‌دهید آبرو و احساس هواداران و بازیکنانی است که چشم امیدشان به درخشش تیم‌شان است.

برای شما فرقی نمی‌کند تیم به صدر جدول برسد و یا اینکه قوی کار کند، در قانون شما فقط حذف کسانی که خوب کار می‌کنند حرف اول را می‌زند.

در این روز‌های دشوار که بر بخش بزرگی از مردم جامعه سخت می‌گذرد و فوتبال برای بسیاری از مردم راه نجاتی از این مشکلات است نمک خود را بر زخم کهنه دوباره پاشیدید. بیچاره استقلال و بیچاره‌تر مدیران بی‌دغدغه و سنگدل آن...

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه

یادداشت