کد مطلب: 

238597
دخترجوان طعمه کینه نامزدش به همراه دوستان وی شد.
تجاوز وحشیانه و همزمان داماد و دوستانش به عروس بی نوا

به گزارش آرشیو رکنا، مرد هندی همراه با هفت نفر دیگر به طور وحشیانه ای دختری که با وی نامزد بود را مورد تجاوزهای مکرر جنسی به طور همزمان قرار دادند و در انتها دختر بیچاره به قتل رسید.

از این نوع اخبار در هند زیاد است که نقض حقوق زنان و تجاوز به آن ها به طور بی رحمانه است. دختر هندی در توطئه 7 مرد وحشی پس از تجاوز به قتل رسید و جسدش غذای سگ های گرسنه شد.

یکی از مردان که نامزد سابق این دختر بوده با همدستی شش فرد دیگر قربانی را ربوده و پس از تجاوز گروهی با خودرو شخصی اش از روی سر دختر رد شده و بدن نیمه جان وی را در اختیار سگ های وحشی گرسنه قرار داده است.

طبق گزارش های پلیس جسد قربانی 23 ساله توسط ماموران پلیس در منطقه کالوپور چونگی در حالی پیدا شده که جمجمه اش به شدت شکسته و بدنش توسط سگ ها تکه تکه شده است.

جسد دختر 23 ساله پس از انتقالش به پزشکی قانونی و توسط اعضای خانواده اش شناسایی شد.

اعضای خانواده قربانی ادعا می کنند که نامزد سابق دخترشان بارها وی را تهدید کرده بود تا به زور با قاتل ازدواج کند و چون دخترشان نامزدی را بر هم زده بود این مرد جوان این گونه از وی انتقام گرفته است.

اطلاعات پلیس نشان می دهد متجاوزان قاتل، به قصد پنهان ماندن هویت قربانی با خودرو از روی سر و صورتش عبور کرده تا هیچ کس نتواند وی را شناسایی کند.

پلیس هند دو تن از متجاوزان به نام های سومیت کومار و ویکاس را در ارتباط با قتل دختر جوان دستگیر کرده و آنها هم به همدستی پنج تن دیگر اعتراف کردند.

در حال حاضر این قاتلان بی رحم در زندان به صورت موقت زندانی هستند تا حکم آن ها اعلام شود.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه