کد مطلب: 

238267
دختر وپسر جوانی که برای پیاده روی به حاشیه رودخانه پرآب رفته بودند، مورد حمله سه مرد قرار گرفته و پس از تجاوز به قتل رسیدند.
تجاوز به دختر جوان مقابل چشمان دوست پسرش

به گزارش آرشیو رکنا، حسام العشماوی، رئیس پلیس بولاق ابوالعلا، در تایید این خبر تشریح کرد: براساس اطلاعات بدست آمده سه کارگر پس از اینکه پسر و دختر جوان را دام انداختند و به دختر تجاوز کردند، سپس آن هارا به قتل رساندند و به داخل رود نیل انداختند.

بلافاصله پس ازاین حادثه یک تیم تحقیقاتی توسط سرتیپ عطا، رئیس کاراگاهان شمال برای دستگیری مجرمان و پیگیری این پرونده تشکیل شد.

طبق تحقیقات به عمل آمده مشخص شد که دختر و پسر جوان برای پیاده روی به ساحل رودخانه نیل رفته بودند و در مسیر پیاده روی سه کارگر مقابل ساختمان متروکه ای برای آن ها مزاحمت ایجاد می کنند، سپس پسر جوان با دو نفر از کارگران درگیری لفظی می کند اما به ناگهان نفر سوم از پشت به پسرجوان چاقو می زنند، سپس نوبت به دختر جوان می رسد، آن سه پس از اینکه به دختر تجاوز می کنند او را می کشند و جسد او و پسر جوان را به داخل رود نیل انداختند.

رئیس پلیس فورا دستور به بررسی تمام گزارشات برای شناسایی مشخصات آن سه نفر داد. البته جسد دختر و پسر هنوز از رودخانه استخراج نشده است. در نهایت متهمان دستگیر و پس از اعتراف به جنایت به دادستان ارجاع داده می شوند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه