کد مطلب: 

236829
مدیر عامل استقلال گفت: بار‌ها عرض کرده‌ام با استراماچونی به‌شدت در تعامل بوده و با هم اهداف همسویی را دنبال می‌کنیم.
فتحی: روند خوب استقلال برای برخی گران تمام شده

به گزارش فرهیختگان، استقلال در هفته‌های اخیر نتایج بسیار خوبی گرفته و توانسته در لیگ برتر و جام حذفی به هفت پیروزی پیاپی دست یابد و خود را به‌عنوان مدعی قهرمانی در هر دو جام مطرح کند. با این حال حواشی پیرامون این تیم نیز همچنان ادامه دارد و نتایج خوب باعث نشده که آبی‌ها روز‌های آرامی را سپری کنند.

روز گذشته گزارشگر یکی از شبکه‌های تلویزیونی که برای تهیه گزارش به باشگاه استقلال رفته بود انتقاد‌هایی را نسبت به مدیر این باشگاه مطرح کرد که به صورت طبیعی این موضوع خیلی زود توسط این باشگاه تکذیب شد. خبرگزاری صداوسیما نوشت: «بعد از خروج مدیرعامل باشگاه استقلال از محل کارش و در مواجهه با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، علت دلخوری استراماچونی از شرایط موجود را پرسیدیم که او عنوان کرد، اصلا مهم نیست که سرمربی تیم از شرایط ناراحت است، بهتر است دلیل دلخوری را از خود او سوال کنید.»

گزارشی که توسط باشگاه استقلال تکذیب و اعلام شد مدیرعامل باشگاه گفت‌وگویی با رسانه‌ها نداشته است. به بهانه این اتفاق و البته جلسه‌ای که مدیریت استقلال با فرشید اسماعیلی به نمایندگی از بازیکنان داشت، به سراغ امیرحسین فتحی رفتیم و با وی درخصوص مسائل مختلف همکلام شدیم که متن آن را در ادامه می‌خوانید.

درباره اتفاق رخ داده که دیروز بازتاب زیادی هم داشت، صحبت کنید. واقعا گفتید دلخوری‌های استرا مهم نیست؟!‌
نمی‌دانم این حرف‌ها چرا مطرح می‌شود. دفعه قبل هم گفته بودم تا لیگ تعطیل می‌شود، دوستان می‌خواهند به هر طریقی حاشیه‌سازی کنند و این بار در حالی این صحبت‌ها را مطرح کردند که تیم روند خوبی دارد و طی هفته‌های اخیر هفت برد پیاپی را کسب کرده‌اند. دلیل این کار‌ها را نمی‌دانم و به‌شدت این موضوع را تکذیب کرده و با قاطعیت می‌گویم که طی چند روز اخیر هیچ مصاحبه‌ای انجام ندادم که بخواهم این حرف‌های بی‌اساسی که به بنده نسبت داده شده است را بزنم.
گویا موفقیت و روند خوب استقلال برای برخی گران تمام شده که به هر قیمتی می‌خواهند آن را متوقف کنند.

ارتباط خوبی با سرمربی ایتالیایی دارید؟
بار‌ها عرض کرده‌ام با استراماچونی به‌شدت در تعامل بوده و با هم اهداف همسویی را دنبال می‌کنیم و ان‌شاءالله با رفع مشکلات مالی در ادامه لیگ برتر، روند قدرتمند تیم ادامه پیدا کرده و خیلی زود به جایگاه واقعی‌مان باز خواهیم گشت.

گویا به‌شدت از برخی مسائل دلخور هستید؟
حق دارم، چون این اتفاقات عجیب است. ارتباط بسیار خوبی با استراماچونی دارم و از او همیشه حمایت کرده‌ام؛ چه زمانی که نتایج استقلال مطلوب نبوده به صراحت از هواداران خواستم صبوری کنند، چون مربی با دانشی داریم و نتایج خوب ما در راه است. اتفاقا با صبوری هواداران تیم نتیجه گرفت. ما این مربی را با تحقیق و علم و دانش انتخاب کرده‌ایم و دو ماه روی حضور این مربی در استقلال مطالعه می‌کردیم.
روز‌های خوب استقلال الان رسیده و مطمئنا روز‌های بهتری هم در انتظار تیم است. باید تاکید کنم ارتباط خیلی خوبی با بازیکنان، کادرفنی و عوامل باشگاه دارم. مشکلات مالی هم مطمئنا به‌زودی حل می‌شود. این موضوع دیر و زود دارد، اما سوخت و سوز ندارد. ان‌شاءالله به کوری چشم آن‌هایی که نمی‌خواهند استقلال آرامش داشته باشد این تیم در آرامش به قهرمانی فکر خواهد کرد.

و صحبت پایانی؟
از روز اول هم که استقلال در دقایق پایانی گل می‌خورد و دوستان واژه استراتایم را مطرح کردند و برخی به تیم انتقاد می‌کردند، به تیمم ایمان داشتم و می‌گفتم برخی مشکلات ناخواسته داوری و بدشانسی یقه ما را گرفته و همیشه می‌گفتم امیدوارم آن روی سکه هم خودش را به ما نشان دهد که این اتفاق امروز افتاده. ما در همان روز‌های نخست هم مستحق باخت نبودیم و از اول هم خوب بازی می‌کردیم و حتی باید حریفان را شکست می‌دادیم. آن زمان که همه از استرا انتقاد می‌کردند ما از استرا حمایت می‌کردیم. چه برسد به الان که تیم پرقدرتی داریم و روز‌های درخشان‌تر و بهتری نیز در انتظارمان است.

قول فتحی به نماینده بازیکنان مشکلات مالی این هفته حل می‌شود
بعد از اعتصاب یک روزه بازیکنان استقلال در تمرینات این تیم، عصر روزگذشته فرشید اسماعیلی، هافبک تکنیکی استقلالی‌ها به نمایندگی از بازیکنان این تیم در جلسه مشترکی با مدیریت استقلال شرکت کرده و طرفین درخصوص راهکار‌های حل مشکلات مالی پیش‌آمده برای آبی‌پوشان به گفتگو و مذاکره پرداختند.
امیرحسن فتحی، مدیرعامل استقلال درخصوص این جلسه گفت: «ما به‌شدت دنبال حل مشکلات مالی هستیم و این قول را دادیم تا این هفته با تامین منابع مالی، بخشی از مطالبات را پرداخت کنیم. امروز هم تمرینات استقلال با حضور حداکثری بازیکنان برای آماده‌سازی رقابت‌های آینده این تیم برگزار خواهد شد.»

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه