کد مطلب: 

235486
پرسپولیس در زمستان فرصت جذب یک مهاجم را دارد که می تواند ناجی این تیم لقب گیرد.
مهاجمی که می تواند ناجی پرسپولیس شود

به گزارش شفقنا، پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات تابستانی بعد از کش و قوس های زیاد با جونیور براندائو قرارداد امضا کرد.

سرخ پوشان در بازی های پایانی فصل قبل با مشکل در خط حمله خود مواجه شده بودند و بارها در این زمینه تذکر داده شد اما هیئت مدیره پرسپولیس با وجود آنکه زمان زیادی در اختیار داشت اما وقت را به راحتی کشت و در نهایت هم بازیکنی را جذب کرد که اصلا کیفیت لازم را ندارد.

براندائو هر چند زیاد برای پرسپولیس به میدان نرفته و زود است که درباره او قضاوت کنیم اما او اصلا در این مدتی که به میدان رفته در حد و اندازهای سرخ پوشان ظاهر نشده و اصلا یک مهاجم تمام کننده نیست.

از طرف دیگر علیپور هم از روزهای اوج خود فاصله گرفته و نه آن مهاجم تمام کننده سابق است و نه اصلا انگیزه لازم برای درخشش را دارد و همین باعث شده تا یک آمار کابوس وار و وحشتناک و البته بی سابقه برای خط حمله پرسپولیس به ثبت برسد.

سرخ پوشان در ۶ بازی تنها سه گل به ثمر رسانده اند و مهاجمان این تیم زننده این سه گل نبوده اند و  این یک عملکرد و نتیجه عجیب به شمار می آید.

شاید تنها در فوتبال ایران چنین اتفاقی رخ دهد و مهاجمان یک تیم بعد از گذشت ۶ هفته موفق به گلزنی نشده باشند؛ آن هم تیمی که برای کسب عنوان قهرمانی تلاش می کند و حتی قهرمانی در آسیا را هم جزو برنامه های خود قرار داده است.

پرسپولیس قطعا در زمستان به تغییر و تحول در خط حمله خود نیاز دارد. بازهم توجه سرخ پوشان به دنبال جذب بازیکن خارجی است اما تجربه نشان داده است که به خاطر حضور دلال ها و البته مسائل دیگر پشت پرده سرخ آبی ها به ندرت در جذب مهاجم خارجی خوب عمل می کنند.

پرسپولیس در شرایط کنونی یک گزینه پیش رو دارد که می تواند ناجی این تیم لقب گیرد و او کسی جز کریم انصاری فرد نیست که در السیلیه بازی می کند.

امروز رسانه های قطری نوشتند که انصاری فرد در السیلیه نتوانسته که انتظارات را برآورده کند و این احتمال زیاد است که در فهرست فروش قرار گیرد. پرسپولیس می تواند بهترین مقصد برای انصاری فرد باشد و این بازیکن با توجه به اینکه سابقه حضور در سرخ پوشان را هم دارد برای جا افتادن در تیم به زمان زیادی نیاز ندارد.

انصاری فرد در فوتبال ایران خوش درخشیده است و سابقه بازی در سایپا و تراکتور سازی را هم دارد. او در شرایط کنونی بهترین گزینه برای پرسپولیس است و بهتر است که مدیران تیم پرطرفدار پایتخت به جایی هزینه های اضافی و نادرست برای جذب مهاجمان خارجی با این بازیکن قرارداد امضا کنند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه