کد مطلب: 

235256
مدافع تیم ملی فوتبال ایران که در پرسپولیس هم بازی می کند نشان داده که جایگزینی شایسته برای سید جلال است.
جایگزینی شایسته برای سید جلال در پرسپولیس

به گزارش شفقنا، سید جلال حسینی یکی از بهترین و تاثیر گذارترین بازیکنان پرسپولیس در دوران برانکو ایوانکوویچ بود.

این بازیکن موفق شد در کنار زوج خود شجاع خلیل زاده آرامش را به خط دفاعی سرخ پوشان برگرداند تا پرسپولیس سه سال پیاپی قهرمانی در لیگ برتر را به دست آورد و به فینال لیگ قهرمانان آسیا هم راه پیدا کند.

سید جلال ۳۷ سال سن دارد. او رفته رفته به سالهای پایانی فوتبال خود نزدیک می شود و به جایگزینی شایسته نیاز دارد.

پرسپولیس در تابستان با محمد حسین کنعانی زاده گان قرارداد امضا کرد. این بازیکن سابقه حضور در استقلال را هم دارد اما در این تیم حاشیه های زیادی داشت و خیلی زود هم با آسیب دیدگی مواجه شد.

او حضور خوبی در ماشین سازی داشت و نه تنها به تیم ملی دعوت شد بلکه توسط کی روش فیکس هم بازی می کرد و ویلموتس هم نظر مثبتی روی این بازیکن دارد و معمولا به او بازی می دهد.

کنعانی زادگان در تیم ملی و پرسپولیس بدون حاشیه و مثبت بازی می کند. او در دیدار برابر کامبوج هم گلزنی کرد تا نشان دهد که مدافع گلزنی هم شمار می آید. او در چند بازی که به جای سید جلال در  ترکیب اصلی به میدان رفته خوب و مثبت بازی کرده است و یک گل سه امتیازی زیبا هم به ثمر رساند.

کنعانی زاده گان با توجه به اینکه در تیم ملی حضور دارد و در پرسپولیس هم نمایش خوبی از خود نشان داده شایسته قرار گرفتن در ترکیب اصلی و جایگزینی سید جلال است. به نظر می رسد که او می تواند سالها در سرخ پوشان بازی کند و کالدرون هم اعتماد و اعتقاد زیادی به این بازیکن پیدا کرده است.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه