کد مطلب: 

234000
بسیاری از علاقه‌مندان به دنیای موسیقی ادل خواننده مشهور 31 ساله را می شناسند، به خصوص آهنگ مشهور Someone like you این خواننده که از شهرت بسزایی برخوردار است. اکنون این خواننده پس از سه سال زندگی مشترک با همسرش قصد جدایی از او را دارد.
درخواست طلاق خواننده معروف از همسرش

به گزارش انتخاب، این خواننده 31 ساله در ماه آوریل اعلام کرد که او و سیمون کنکی از یکدیگر جدا خواهند شد اما چون مراحل قانونی را طی نکرده بودند، بسیاری از طرفداران ادل امیدوار بودند این جدایی ملغی شده باشد. با این وجود این زوج اکنون وارد مرحله رسمی جدایی خود شده‌اند.

اسناد دادگاه در روز پنجشنبه در لس آنجلس نشان داد که ادل فردی است که برای طلاق اقدام کرده نه همسرش. جالب است بدانید ادل و سیمون از سال 2011 با یکدیگر نامزد بودند و در سال 2012 نیز یک فرزند پسر به نام آنجلو به خانواده‌شان اضافه شد اما از تاریخ رسمی ازدواجشان تنها سه سال می‌گذرد.

وکیل ادل گفته سرنوشت آنجلو بین این زوج با آرامش و بی‌حاشیه طی خواهد شد و قرار نیست هیچ جنجالی رخ دهد. ادل نخستین بار از روابط رسمی خود و همسرش در مراسم جوایز موسیقی گرمی پرده برداشته بود. او در سال 2017 در رویداد گرمی گفت: "اعضای گرمی و دوستان من شما را دوست دارم. مدیر من، شوهر و پسرم، تنها دلایلی هستند که من موفقم و می‌خوانم."

آهنگ‌های ادل بارها رکورد شکسته‌اند و در 30 کشور جهان از جمله ایالات متحده و انگلیس در صدر جدول فروش  قرار گرفته‌اند و جایگاه ادل را به عنوان یکی از بهترین هنرمندان محبوب جهان نشان داده‌اند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه