کد مطلب: 

233807
از معدود بازیکنان خوب استقلال در فصل قبل بود  اما به راحتی از تیم جدا شد و جای خالی او این روزها احساس می شود.
حسرت استقلال برای بازیکنی که از دست داد

به گزارش شفقنا، استقلال در این یکی دو فصل اخیر به راحتی ستاره های خود را در فصل نقل و انتقالات تابستانی از دست داده است.

یکی از دلایل اصلی که آبی پوشان در این دو سه فصل اخیر نوسان زیادی داشته اند این بوده که تغییرات زیادی داشته اند تا جایکه بازیکنان کلیدی و تاثیر گذار این تیم به راحتی راهی تیم های دیگر می شوند و از طرف دیگری تا بازیکن جدیدی در این تیم جواب می دهد باید جدا شود و راهی تیم دیگری شود.

یکی از بازیکنان خوب استقلال در فصل قبل طارق همام عراقی بود که از معدود خریدهای خارجی این تیم هم بود.

همام در پست هافبک دفاعی بازی می کرد و تلاش زیادی از خود نشان می داد. پیش بینی می شد که این بازیکن در تابستان قراردادش را تمدید کند اما او راهی لیگ مصر شد تا برای الاسماعیلی بازی کند.

او بازی نخست خود را برای الاسماعیلی انجام داد و عملکرد درخشانی در این بازی داشت تا جایی که بعد از بازی تمام ورزشگاه یک صدا طارق را تشویق کردند.

با توجه به جدایی امید ابراهیمی و آسیب دیدگی فرشید باقری حضور طارق می توانست این روزها کمک زیادی به استقلال کند. این بازیکن عراقی می توانست در فصل جاری هم به بازیکنی کلیدی و تاثیر گذار برای آبی پوشان تبدیل شود اما در نهایت او هم جدا شد و به نظر می رسد که آبی پوشان حسرت او را خواهند خورد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه