کد مطلب: 

233748
مدیرعامل پرسپولیس می گوید که امکان برگزاری دربی به صورت ۹۰ به ۱۰ در دربی ۳۱ شهریور ماه وجود ندارد.
ادعای جنجالی مدیرعامل پرسپولیس علیه استقلالی ها؛ این دربی نه اما دربی برگشت ۹۰ به ۱۰ است

به گزارش شفقنا، سازمان لیگ اعلام کرده که دربی هفته چهارم به صورت نود به ده برگزار خواهد شد. یعنی ۹۰ درصد تماشاگران تیم میزبان (استقلال) و تنها ۱۰ درصد هواداران تیم مهمان (پرسپولیس) حق حضور در ورزشگاه ازادی را دارند. با این وجود، مدیرعامل پرسپولیس معتقد است که امکان تحقق چنین مسئله ای تا دو هفته دیگر وجود ندارد اما در دربی برگشت چنین اتفاقی می تواند به سرانجام برسد.

حسن انصاری فرد گفته است: « ما یک بحث بلیت‌فروشی داشتیم و تصمیم گرفتیم سامانه هواداری خود را به بلیت فروشی وصل کنیم. ما اطمینان داریم بحث ۹۰ به ۱۰ در این بازی(دربی رفت) اجرا نمی‌شود ولی امید داریم که در بازی برگشت این اتفاق بیفتد. چون ما برنامه برای شناسایی تماشاگرانمان داریم و می‌خواهیم روی بحث کارت هواداری مانور کنیم. کسانی که کارت هواداری پرسپولیس را داشته باشند با کارت ملی خود می‌توانند بلیت بخرند و آنها خیلی راحت شناسایی شوند اما در این بازی بعید می‌دانم بتوانند تماشاگران را شناسایی کنند که چه کسی پرسپولیسی است و چه کسی استقلالی».

این در حالی است که در دربی برگشت پرسپولیس میزبان است و اگر قرار باشد که در دربی رفت تماشاگران به صورت ۹۰ به ۱۰ در ورزشگاه حاضر نشوند اما در دربی برگشت چنین اتفاقی بیافتد، قطعا ناراحتی و اعتراض استقلالی ها را به دنبال خواهد داشت.

گفتنی است که پیش از این هم مدیران استقلال اعتراض خود را از برگزاری دربی رفت در وسط هفته (روز یکشنبه) اعلام کرده بودند چرا که به اعتقاد آنها در شرایطی که استقلال میزبان است برگزاری دیدار در وسط هفته باعث می شود که همه هواداران استقلال نتوانند در ورزشگاه حضور یابند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه