کد مطلب: 

233659
مسعود ریگی یکی از خریدهای این تابستان استقلال است که هنوز نتوانسته توانایی هایش را در جمع آبی پوشان نشان دهد.
ستاره جدیدی در استقلال متولد می شود؟

به گزارش شفقنا، ریگی یکی از بهترین هافبک های فصل قبل لیگ برتر بود و نمایش های بسیاری خوب با پیراهن پدیده داشت. همین مسئله هم باعث شد که در نقل و انتقالات تابستانی سران باشگاه استقلال خیلی زود به سراغ این بازیکن بروند و ریگی را به جمع آبی ها اضافه کنند.

با این وجود، ریگی تا اینجای فصل فرصت زیادی برای عرض اندام در استقلال پیدا نکرده است. در دو بازی اول لیگ، استراماچونی زوج علی کریمی و فرشید باقری را در مرکز خط میانی و به عنوان هافبک های تدافعی تیم به کار گرفت تا ریگی نیمکت نشین شود. با این حال، با غیبت فرشید باقری به دلیل مصدومیت طولانی مدت، حالا ریگی این فرصت را دارد که توانایی هایش را با استراماچونی اثبات کرده و جایی در ترکیب اصلی آبی پوشان بیابد. البته ریگی زمان زیادی برای این کار نخواهد داشت.

نه تنها فرشید باقری بعد از طی دوران مصدومیت به رقابت با او خواهد پرداخت بلکه با توجه به بازگشت روزبه چشمی همچنین حضور چند هافبک جوان، ریگی باید هر چه زودتر توانایی هایش را نشان داد.با توجه به عملکرد این هافبک در فصل گذشته و پتانسیل فنی ریگی، وی می تواند به یکی از ستاره های فصل جاری استقلال و جانشین بازیکنان بزرگی مانند امید ابراهیمی در ترکیب آبی ها شود، البته به شرطی که قدرت فرصت پیش آمده را به بهترین شکل ممکن بداند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه

یادداشت