کد مطلب: 

233096
مدیرعامل استقلال احتمالا به زودی جای خود را به فرد جدیدی خواهد داد.
فتحی رفتنی شد؛ مدیرعامل بعدی باشگاه استقلال کیست؟

به گزارش شفقنا، بعد از پرسپولیس وزارت ورزش تصمیم دارد که در راس مدیریت باشگاه استقلال هم تغییر بوجود آورده و امیرحسین فتحی را از سمت مدیرعاملی این باشگاه برکنار کند. حاشیه های متعدد باشگاه استقلال، بحران مالی و اشتباهات متعدد دربازار نقل و انتقالات باعث شده تا در دوران مدیریت فتحی استقلال وضعیت خوبی را تجربه نکند. بحران هایی که البته در باشگاه استقلال سابقه ای طولانی داشته اما در دوره فتحی هم راه حل برای رفع آنها پیدا نشد. هوادارن استقلال هم نسبت به عملکرد مدیران این باشگاه راضی نبوده و بارها در طول ماهها گذشته به نشانه اعتراض دست  به تجمع زدند.

این اتفاقات در نهایت باعث شده که وزارت ورزش تصمیم به عوض کردن مدیرعامل باشگاه استقلال بگیرد. البته احتمال دارد که یک یا دو تغییر در هیات مدیره این باشگاه بوجود ٱید.

از کامران منزوی به عنوان یکی از اصلی ترین گزینه های وزارت ورزش برای جانشینی فتحی به عنوان مدیرعامل استقلال نام برده می شود. منزوی هم اکنون عضو هیات مدیره این باشگاه است و در طول تابستان هم اختلافات وی با علی خطیر، معاون ورزشی وقت باشگاه، جنجال ساز شده بود. همچنین از میرشاد ماجدی و سعید آذری هم به عنوان دیگر گزینه های مدیرعاملی استقلال نام برده می شود.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه