کد مطلب: 

232410
ستاره ایرانی برایتون بدترین روزهای خود در فوتبال اروپا تجربه می کند.
وضعیت عجیب گرانترین لژیونر تاریخ فوتبال ایران

به گزارش شفقنا، علیرضا جهانبخش یکی از معدود بازیکنان تاریخ فوتبال ایران است که بدون حضور در سرخ آبی اناری ها توانست خود را به فوتبال اروپا معرفی کند.

این بازیکن جوان در داماش گیلان بود که چهره شد و بعد از آن با وجود پیشنهاد از سرخ آبی ها تصمیم گرفت که راهی فوتبال اروپا شود.

جهانبخش روزهای درخشانی را در لیگ هلند تجربه کرد و با پیراهن آلکمار توجه تیم های بزرگ فوتبال اروپا را به خود جلب کرد و در نهایت او تصمیم گرفت که راهی لیگ برتر انگلیس شود.

جهانبخش با ۱۷ میلیون پوند به برایتون پیوست و عنوان گرانترین خرید تاریخ این باشگاه انگلیسی را به خود اختصاص داد و گرانترین لژیونر تاریخ فوتبال ایران هم شد.

این بازیکن جوان فصل ناامید کننده ای را با برایتون تجربه کرد تا جایکه حتی نتوانست یک گل هم در لیگ برتر انگلیس به ثمر رساند و جزو بدترین خریدهای فصل قرار گرفت.

جهانبخش در برایتون ماندنی شد و تصمیم گرفت که به مبارزه در این تیم ادامه دهد و به لیگ هلند برنگردد اما او روزهای عجیبی را در برایتون تجربه می کند تا جایکه در دو بازی اخیر این تیم در لیگ جزیره حتی در فهرست ۱۸ نفره قرار نگرفته است.

وضعیت جهانبخش در برایتون اصلا خوب نیست و حتی برای قرار گرفتن در فهرست ۱۸ نفره هم کار سختی پیش رو دارد و باید دید که چه در انتظار این ستاره سرشناس و آینده دار فوتبال ایران است.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه

یادداشت