کد مطلب: 

230729
مدافع برزیلی فصل قبل پاری سن ژرمن مورد توجه منچستر سیتی قرار گرفته و به احتمال خیلی زیاد راهی این تیم شود.
آلوس و گواردیولا در آستانه پیوند دوباره

به گزارش شفقنا، منچستر سیتی به دنبال تقویت جناح راست خود در فصل نقل و انتقالات تابستانی است.

ژائو کانسلو بال راست پرتغالی یوونتوس گزینه اصلی گواردیولا بود اما ظاهرا مذاکرات باشگاه یووه با سیتی برای انتقال این بازیکن راه به جایی نبرده و او در یوونتوس باقی خواهد ماند.

اسپورت ۲۴ از دنی آلوس به عنوان گزینه جدید سیتی در تابستان سخن به میان آورد و نوشت که این بازیکن بسیار به سیتی نزدیک شده است.

دنی آلوس رابطه بسیار خوبی با پپ گواردیولا دارد و پیش از این در بارسلونا زیر نظر این مربی بزرگ بازی های درخشانی را به نمایش گذاشت و جام های زیادی هم کسب کرد و همین باعث شده تا او بسیار به فیروزه ای پوشان نزدیک شود.

آلوس از آمادگی بسیار بالایی برخوردار است. او با وجود آنکه ۳۵ سال سن دارد اما همچنان آماده و سرحال است و در رقابت های کوپا آمه ریکا هم عنوان بهترین بازیکن جام را به دست آورد و توانست جام قهرمانی را هم بالای سر برد.

این بازیکن باتجربه برزیلی بعد از ترک بارسلونا راهی یوونتوس شد و یک فصل بسیار خوب را با  این تیم تجربه کرد و بعد از آن به پاری سن ژرمن رفت و دو فصل هم برای این فرانسوی بازی کرد اما تابستان امسال تصمیم گرفت که قراردادش را تمدید نکند.

آلوس تاکید کرده که به دنبال تجربه جدید است. او در سه لیگ معتبر اسپانیا، ایتالیا و فرانسه جام قهرمانی به دست آورده و اصلا بعید نیست که ماجراجویی جدید او منچسترسیتی باشد که در همه جام ها مدعی عنوان قهرمانی است.

او با ۴۰ جام رکوردار کسب بیشترین جام در تاریخ فوتبال جهان است و همچنان می تواند به تعداد جام های خود اضافه کند.

انتهای پیام

 

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه