کد مطلب: 

230033
مهاجم پرسپولیس تصمیمش را برای لژیونر شدن گرفته و دو پیشنهاد هم از تیم‌های اسپانیایی و بلژیکی دارد که بالاخره یک تیم را به عنوان مقصد فصل آینده‌اش انتخاب خواهد کرد.
علیپور هم رفتنی شد/مقصد اروپاست

به گزارش شفقنا، علی علیپور، مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس بعد از چند فصل درخشانی که در این تیم داشت، حالا با پیشنهاد‌های خارجی روبه‌رو شده و شرایط به گونه‌ای است که احتمال لژیونر شدن او بسیار زیاد است.

علیپور از سوی یکی از واسطه‌های ایرانی شاغل در اسپانیا با پیشنهاد آلمریا روبه‌رو شده و به احتمال زیاد فصل آینده در این تیم بازی خواهد کرد. آلمریا در لیگ دسته دوم اسپانیا حضور دارد و فصل قبل در رتبه دهم لیگ دسته دوم اسپانیا قرار گرفت.

همچنین باشگاه سنت‌ترویدن از لیگ بلژیک هم خواهان علی علیپور شده و پیشنهاد رسمی این باشگاه به باشگاه پرسپولیس ارسال شده و قرار است تصمیم‌گیری در این باره به زودی انجام شود. پیش از این رضا قوچان‌نژاد، مهاجم سابق تیم فوتبال ملی کشورمان هم در این باشگاه فعالیت می‌کرد و جالب اینجاست که مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان مدتی در این باشگاه هدایت این تیم را برعهده داشت.

خود علی علیپور، اما تمایلی به بازی در لیگ بلژیک ندارد. او خوب می‌داند بازی در لیگ این کشور باعث پیشرفت او نمی‌شود. رامین رضاییان و مرتضی پورعلی‌گنجی، هم‌استانی‌های علیپور هم در بلژیک ره به جایی نبردند.

مهاجم اول پرسپولیس دوست دارد در لیگ اسپانیا بازی کند. او خوب می‌داند با بازی ولو در لیگ دسته دوم اسپانیا ممکن است مورد توجه تیم‌های لالیگایی قرار بگیرد.

به هر حال علی علیپور تصمیمش را برای لژیونر شدن گرفته و به احتمال فراوان، فصل آینده در تیم پرسپولیس حضور نخواهد داشت.

گلزن پرسپولیس دوست دارد مسالمت‌آمیز جدا شود اما…

ایرج عرب اعلام کرده علی علیپور تنها بازیکن پرسپولیس است که پیشنهاد خارجی دارد.

مدیران پرسپولیس گفته‌اند جلوی پیشرفت هیچ بازیکنی را نمی‌گیرند و شنیدیم حاضرند با دریافت مبلغی حدود ۵۰۰ یا ۶۰۰ هزار دلار رضایتنامه این بازیکن را صادر کنند.

خود علی علیپور هم دوست دارد به شکلی مسالمت‌آمیز از پرسپولیس جدا شود، اما شنیدیم در صورت سنگ‌اندازی مسئولان باشگاه، او می‌تواند یک‌طرفه قراردادش را فسخ کرده و به اسپانیا یا هر لیگ اروپایی دیگری برود.

از آنجایی که باشگاه پرسپولیس چند ماه حقوق علی علیپور را پرداخت نکرده است این بازیکن می‌تواند طبق قانون فیفا و به دلیل عدم دریافت دستمزدش از این تیم جدا شود.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه