کد مطلب: 

229425
دختر 14 ساله در مقابل چشمان خانواده اش خودش را به آتش کشید.
خودکشی دردناک دختر 14 ساله/شکیلا از 6 مرد بچه دار شد!

به گزارش رکنا، صحبت های دردناک پسر 12 ساله هندی از چگونگی تجاوز گروهی از مردان مست به خواهر 14 ساله اش جنجال زیادی در دنیا برانگیخت.

پسر 12 ساله در گفت وگو با مامورپلیس گفت: من و خانواده ام کنار کارخانه آجرپزی زندگی می کردیم، زندگی خیلی سختی داشتیم چرا که پدرم با هم فکری مادرم قصد داشت که من و خواهرم را بفروشد و همین اتفاق موجب شد تا حادثه دردناکی برای خواهر بی گناهم رخ دهد.

وی در ادامه افزود: شب حادثه شکیلا در حیاط لباس می شست که مادرم با گروهی از کارگران کارخانه وارد حیاط شدند و بدون توجه به گریه و التماس های خواهرم او را با کتک بردند.مادرم که در این مدت شاهد این ماجرا بود به یکی از مردان گفت: بعد از این که کارتان تموم شد پول ما فراموشتان نشود. من در این مدت شاهد زجر و گریه های خواهرم بودم که با التماس می خواست که به او کمک کنیم اما من که نمی دانستم چه اتفاقی رخ داده به صورت پنهانی دنبالشان رفتم که با صحنه دردناکی مواجه شدم.

پسر نوجوان در ادامه گفت: 6 مرد در حالی که نوشیدنی و سیگار به دست داشتند خواهرم را برهنه کردند و بدون توجه به زجه های شکیلا به او تا صبح تجاوز کردند و پس از آن بدن برهنش را در حالی که بیهوش بود برای پدر و مادرم بردند و با پول وادارشان کردند که هر شب خواهرم را اجاره بدهند. این اتفاق تا مدت ها ادامه داشت و در این مدت شکیلا به شدت افسرده و گوشه گیر شده بود تا این که مشخص شد از 6 مرد باردار شده است.شکیلا وقتی فهمید که باردار شده است در مقابل چشمان پدر و مادرم با بنزین خودش را به آتش کشید و در مقابل چشمانمان لحظه به لحظه جان داد.

مددکار اجتماعی اداره پلیس که به شدت از شنیدن این اتفاق متاثر شده بود پس از انتشار این خبر در رسانه ها از مردم خواست تا برای دستگیری پدر و مادر و 6 مرد متجاوز کمک کنند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه