کد مطلب: 

229314
بی آبرویی بازیگر هندی در فضای مجازی خبرساز شد.
راز پلید بازیگر مشهور تلویزیون فاش شد

به گزارش رکنا، به تازگی در رسانه های خبری هند خبری مبنی بر بی آبرویی یکی از بازیگران تلویزیون منتشر شد که جنجال زیادی را در بین هوادارنش برانگیخت.

زن 34 ساله ای با مراجعه به اداره پلیس هند پرده از جنایت بازیگر مشهور تلویزیون برداشت و گفت: در برنامه دوست یابی با اکانت جعلی با کاران اوبروئی آشنا شدم و پس از چند ماه گفت وگو دوستانه با یکدیگر قرار ملاقات گذاشتیم. در طول زمان ملاقاتمان چیز خاصی بینمان رد و بدل نشد تا این که به خانه اش دعوت شدم، با این که اعتماد چندانی به او نداشتم اما به دلیل علاقه ام به او پیشنهادش را پذیرفتم و با او همراه شدم. در مدتی که خانه کاران بودم اتفاق خاصی رخ نداد تا این که پس از مصرف نوشیدنی و مستی زیاد مرا وادار به همخوابی کرد و با چندین بار تجاوز های دردناک مرا در گرگ و میش هوا در خیابان رها کرد و رفت.

قربانی در ادامه افزود: پس از آن شب دردناک تا مدتی از ترس بسیار توانایی استفاده از موبایلم را نداشتم تا این که تصمیم گرفتم از او شکایت کنم و چهره هنری اش را بین مردم تخریب کنم تا هوادارانش متوجه چهره کثیف او شوند اما در تمام مدتی که قصد شکایت داشتم با نامه و آزار و اذیت های گوناگونی در خیابان تهدید به مرگ و اسیدپاشی شدم و هر بار با کمک مردم در خیابان از مرگ نجات پیدا می کردم تا این که با کمک یکی از آن ها به اداره پلیس مراجعه کردم و ماجرا را برای ماموران بازگو کردم.

پس از شکایت زن جوان ماموران پلیس با حکم قضایی اقدام به دستگیری کاران کردند. وی در ابتدا قصد داشت که اظهار بی اطلاعی کند و این ماجرا را تهمت بداند اما ماموران تحقیق با توجه به تحقیقات و بررسی خانه او با توجه به دوربین مداربسته داخل خانه صحت گفته های زن جوان را تایید کرده و بازیگر مشهور تلویزیون را مجرم جنسی خواندند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه