کد مطلب: 

228640
یک باشگاه کویتی با این ذهنیت که قرارداد مهدی قائدی با استقلال تمام شده است با مدیر برنامه‌های این بازیکن وارد مذاکره شده است.
پیشنهاد نجومی باشگاه کویتی به قائدی

به گزارش شفقنا، بعد از رفع تعلیق فوتبال کویت از سوی فیفا باشگاه‌های این کشور در تلاش هستند با جذب بازیکنان خوب خارجی عقب ماندگی سال‌های اخیر را جبران کنند.

مهدی قائدی که دو فصل پیش از ایرانجوان بوشهر به استقلال تهران آمد یک فصل دیگر با استقلال قرارداد دارد و جدایی او از جمع آبی‌ها باید منوط به رضایت باشگاه باشد. به همین دلیل مدیر برنامه‌های این بازیکن از باشگاه کویتی خواسته نامه درخواست خود مبنی بر جذب مهدی قائدی را به باشگاه استقلال بفرستد تا این باشگاه نظر خود را در مورد این همکاری اعلام کند.

جالب اینکه میزان پیشنهاد مالی باشگاه کویتی هم به مهدی قائدی مشخص است. ۲۰۰ هزار دلار برای یک فصل. این اتفاق درحالی رخ داده است که با حضور فرهاد مجیدی در راس کادر فنی تیم استقلال بازی مهدی قائدی پر رنگ‌تر شده و او به ترکیب ثابت تیم برگشته است. مهدی در دو بازی اخیر استقلال در ترکیب ثابت تیم به میدان آمد که در بازی با صنعت نفت پاس گل او به روح الله باقری می‌توانست سه امتیاز ارزشمند برای استقلال به ارمغان بیاورد که داور به اشتباه این گل را قبول نکرد. هم چنین در بازی با سپیدرود رشت مهدی قائدی یک گل زد و یک پنالتی گرفت که البته ضربه پنالتی را وریا غفوری هدر داد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه