کد مطلب: 

228581
بازیکنان استقلال در شرایط غیر قابل قبولی برای دیدار با سپیدرود رشت آماده می شوند.
ترکیب استقلال برابر سپیدرود رشت

به گزارش ایران پژواک، استقلال در بحرانی‌ترین شرایط خود برابر سپیدرود رشت به میدان خواهد رفت؛ دیداری که برای استقلالی‌ها اهمیت بسیار کمی دارد، اما برای سپیدرودی‌ها بسیار حائز اهمیت است و حکم مرگ و زندگی را دارد.

آبی پوشان تهرانی در روز‌های اخیر تمرینات منظمی نداشتند و تنها روز چهارشنبه یک جلسه تمرینی و در شرایط متشنج برگزار کردند که مطمئنا نمی‌تواند کمک زیادی به این تیم کند.

با این حال استقلال امروز برابر حریف خود به میدان خواهد رفت و حسین حسینی دروازه بان اول استقلال در این دیدار است. خسرو حیدری در روز خداحافظی خود در سمت راست دفاع به میدان می‌رود و پژمان منتظری و محمد دانشگر دو مدافع مرکزی استقلال هستند و آرمین سهرابیان در سمت چپ دفاع قرار می‌گیرد.

علی کریمی و روزبه چشمی در مرکز زمین برای استقلال به میدان می‌روند و فرشید باقری در این دیدار نیز مصدوم است و نمی‌تواند به تیم مجیدی کمک کند. پاتوسی مانند دیدار‌های قبلی راس جلوی این تیم خواهد بود و در دو سمت خط حمله نیز مرتضی تبریزی و مهدی قائدی برای آبی پوشان در ترکیب حضور خواهند داشت تا به این ترتیب احتمالا روح الله باقری مهاجم نوک استقلال باشد.

البته پیش بینی این ترکیب در شرایط حال حاضر استقلال با تردید‌های زیادی همراه است و فعلا باید منتظر ساعات حساس آینده باشیم.

حسین حسینی، پژمان منتظری، محمد دانشگر، آرمین سهرابیان، خسرو حیدری، علی کریمی، روزبه چشمی، پاتوسی، تبریزی، قائدی و باقری.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه