کد مطلب: 

228558
عضو کمیته فنی استقلال می گوید سرمربی این تیم قطعا خارجی است و بین ۴۵ تا ۵۰ سال سن دارد.
فریبا: سرمربی استقلال ۴۵ تا ۵۰ ساله است

بهتاش فریبا در مورد پروسه انتخاب سرمربی استقلال به ورزش سه گفت: ببینید انتخاب سرمربی برعهده هیئت مدیره است که اعضا به آقای فتحی اختیار تام داده اند. ما هم نقش مشورتی داریم و گزینه های مختلف را بررسی می کنیم.

او در مورد جلساتی که در کمیته فنی استقلال برگزار شده است هم می گوید: ما دو جلسه برای انتخاب سرمربی برگزار کرده ایم.  در جلسه اول از بین گزینه ها 12 مربی غربال شدند، در جلسه گذشته این تعداد به 6 نفر رسید و قرار است هفته آینده دو سه گزینه انتخاب نهایی شوند و در نهایت این باشگاه است که در مورد انتخاب سرمربی تصمیم گیری می کند.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در مورد شرایط سرمربی آینده استقلال هم می گوید: بیشتر دنبال این هستیم مربی که به استقلال می آید پیر نباشد. الان بیشتر سرمربی های موفق دنیا جوان هستند و ما هم دنبال این موضوع هستیم.

فریبا در مورد قیمت بالای سرمربی های جوان رزومه دار هم می گوید: طبیعتا همین است ضمن اینکه ما مشکل پرداخت هم داریم. بابت قرارداد کی روش هم هنوز گرفتاری داریم و ما به دلیل تحریم ها نمی توانیم راحت پول مربی ها را پرداخت کنیم. تصمیم هیئت مدیره بر این است که سرمربی جدید استقلال  45 تا 50 ساله باشد و ما برای رسیدن به این هدف باید تلاش مان را بکنیم.

فریبا در مورد اینکه گفته می شود خود مجیدی تمایل دارد فصل بعد سرمربی استقلال باشد هم گفت: فرهاد روز اول که انتخاب شد گفت سرمربی نیستم و نمی شود. البته آینده استقلال برای فرهاد مجیدی و بیژن طاهری است ولی مربی مثل فرهاد اول باید تجربه لازم را کسب کند. آخرین حرف هم این بوده که او خودش نمی خواهد سرمربی باشد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه