کد مطلب: 

228363
دروازه‌بان و مربی اسبق استقلال به خبرورزشی گفت: هیچ‌کس از شرایط کنونی رضایت ندارد، نه باشگاه و پیشکسوتان و بازیکنان و نه هواداران.
یک استقلالی خط می‌دهد علیه رحمتی جوسازی کنند

به گزارش خبرورزشی، منصور رشیدی معتقد است استقلال برای موفقیت نیاز به تقویت در خط دفاعی، میانی و حمله دارد. با رشیدی که در چند دوره در استقلال بازی و مربیگری کرده گفت‌وگوی کوتاهی انجام دادیم.

* شرایط کنونی استقلال را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
متأسفانه چند سالی است این تیم با آنچه شایستگی‌اش را دارد فاصله گرفته است. در زمان منصوریان مشکلات فنی وجود داشت. شفر در نیم‌فصل دوم لیگ پارسال عملکرد خوبی داشت، اما این فصل فراز و نشیب‌ها زیاد بود و هیچ‌کس از شرایط کنونی رضایت ندارد نه باشگاه و پیشکسوتان و بازیکنان و نه هواداران.

* چه باید کرد؟
استقلال در خطوط سه‌گانه نیاز به تقویت دارد. تیم دو مدافع میانی تراز اول می‌خواهد، دفاع چپ و راست باید تقویت شود، در خط میانی و خط حمله هم به بازیکنان باکیفیت نیاز است. 

* ۲ نفر از بازیکنان خارجی استقلال به بازی نکردن‌شان اعتراض کردند. منشا جریمه و طارق اخراج شد.
بازیکن خارجی دارد دستمزد دلاری می‌گیرد و این رفتار بسیار غیرحرفه‌ای و ناپسند است. منشا زمان شفر و قبل از بازی با پدیده اعتراض کرده بود، اما از همام طارق این کار‌ها بعید نیست، چون خیلی از بازیکنان عراقی حاشیه‌ساز هستند. جاسم کرار سرآمد آن‌ها بود و طارق هم باید اخراج می‌شد تا حساب کار دست بقیه بیاید. مجیدی درباره طارق بهترین کار را کرد. نمی‌دانم قحطی بازیکن است که باشگاه‌های ما با اطلاع از خلق و خوی بازیکنان کشور همسایه باز هم از این کشور بازیکن جذب می‌کنند.

* در دو، سه هفته اخیر جو بدی علیه مهدی رحمتی راه افتاد. شما که سال‌ها مربی‌اش بوده‌اید علت را می‌دانید؟
بله! یک نفر به یک گروه ۴۰، ۵۰ نفری خط می‌دهد. به نظرم باید همه بدانیم خوبی یا بدی رفتارمان در سال‌های بعد به خودمان برمی‌گردد. رحمتی سال‌های زیادی برای استقلال بهترین بازی‌ها را کرده و از بازیکنان محبوب تیم است و این جوسازی‌ها چیزی از ارزش او کم نمی‌کند.

* این یک نفر استقلالی محسوب می‌شود؟
هرچند اکنون در تیم دیگری فعالیت می‌کند، اما متأسفانه بله! بهتر است درباره این موضوع صحبت نکنیم، اما هواداران واقعی استقلال حرمت تک‌تک مربیان، پیشکسوتان، بازیکنان و زحمت‌کشیده‌های این باشگاه را حفظ می‌کنند.

* فرهاد مجیدی می‌تواند برای فصل آینده سرمربی استقلال باشد؟
دیدم فرهاد گفته ترجیح می‌دهد یک مربی بزرگ خارجی در استقلال حضور پیدا کند تا او در کنارش به تیم کمک کرده و تجربه کسب کند. این نشان از ذکاوت مجیدی دارد. برای بزرگ شدن باید کوچکی کرد و فرهاد مجیدی از چهره‌های ارزشمند باشگاه استقلال و عزیز ماست.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه