کد مطلب: 

227903
به اذعان بسیاری از اهالی فوتبال و کارشناسان، استقلال در شرایطی به تیم ۱۰ نفره الهلال باخت که بر خلاف بازی رفت جسارت لازم برای غلبه بر قهرمان عربستان را نداشت.
دلیل ترس استقلال در ابوظبی لو رفت

به گزارش ایران پژواک، نمایشی همراه با ترس و احتیاط در نیمه اول و همین‌طور بعد از اخراج بازیکن الهلال باعث شد تا در بدترین برهه زمانی شکستی تلخ در کارنامه استقلال به ثبت رسیده و صعود آن‌ها از گروه مرگ را تحت‌الشعاع خود قرار دهد.

در واکنش به انتقاداتی که بعد از باخت از الهلال به خاطر نمایش ترسوی استقلال رقم خورد بازیکنان این تیم در مسیر بازگشت به تهران در میان حرف‌های درون تیمی به نکته‌ای کلیدی و در عین حال قابل تأمل اشاره کردند که می‌تواند پرده از راز بزرگ این باخت و نوع بازی استقلال بردارد. بازیکنان که خودشان دل و دماغی برای بررسی اتفاقات رخ داده در ابوظبی نداشتند این بار نوک پیکان انتقادات را به سمت گروه آنالیز و کادر فنی نشانه رفتند. برخی از آبی‌پوشان با اشاره به اینکه از سه روز قبل از بازی در فیلم‌های نمایش داده شده از حریف سعودی ستاره‌های خارجی الهلال را در قامت یک غول بالا برده بودند، مدعی شدند اگر آنالیزها بهتر صورت می‌گرفت تیم ترسو وارد زمین نمی‌شد.

جالب‌تر اینکه در صحبت‌های درون تیمی برخی بازیکنان پا را فراتر گذاشتند و با اشاره به اینکه سرمربی و کادرش برای بعد از ۱۰ نفره شدن الهلال پلان تاکتیکی نداشت عملاً مقصر اصلی این باخت را مرد آلمانی قلمداد کردند که در نوع خود می‌تواند سرآغاز جنجال‌های زیادی در اردوی استقلال باشد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه