کد مطلب: 

224552
مجتبی جباری جمعه شب در یکی از برنامه‌های تلویزیونی حاضر شد و مصاحبه مفصلی انجام داد.
جباری: دوست داشتم با کی‌روش کار می‌کردم!

به گزارش خبرورزشی، مجتبی جباری درباره اتفاقات سال‌های اخیر فوتبال خودش صحبت کرد و درباره تیم ملی هم حرف زد. جباری که قبلاً از منتقدان سرسخت کی‌روش بود با تغییر رویه‌ای ۱۸۰ درجه‌ای درباره وضعیت تیم ملی و مربیگری کی‌روش گفت: «اظهارنظر‌های مختلفی درباره اینکه کی‌روش پس از پایان رقابت‌های جام ملت‌های آسیا در کنار تیم ملی خواهد بود یا خیر از سوی کارشناسان مطرح شده، اما فکر می‌کنم کی‌روش کارنامه قابل قبولی دارد. تا قبل از بازی‌های تیم ملی در جام ملت‌های آسیا انتقادات زیادی را به تیم ملی داشتم، اما در حال حاضر به نظرم بازیکنان هجومی‌تر و بهتر بازی می‌کنند و تیم ملی از لحاظ فیزیکی و جسمانی در وضعیت خوبی قرار دارد و حضور بازیکنان در لیگ‌های گوناگون باعث شده تیم ملی قوی شود.»

بازیکن اسبق استقلال دلایل قبول داشتن کی‌روش را هم گفت: «کی‌روش تیم را قبل از هر بازی آماده می‌کند و این بهترین کار ممکن است و دوست داشتم کنار او بودم و نحوه بازی را از این مربی یاد می‌گرفتم و باید بگویم کی‌روش مربی موفقی است. تمامی بازیکنان تیم ملی هم کی‌روش را دوست دارند و درباره انتقادات هم باید دید پشت پرده چه اتفاقاتی رخ داده و مربی چه چیزی را نیازمند بوده که برایش فراهم نشده است، اما درباره وضعیت تیم ملی باید بگویم همدلی و اتحاد خوبی در این تیم حاکم است و کی‌روش فوق العاده عمل کرده است. پیش از رقابت‌های جام ملت‌های آسیا انتظار می‌رفت فوتبال بهتری را از تیم ملی نظاره‌گر باشیم، اما در بازی‌های جام ملت‌های آسیا شاهد تغییرات مهم در تیم هستیم.»

او درباره قهرمانی تیم ملی در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا گفت: «به نظرم خیلی زودتر از این‌ها باید این اتفاق برای کشورمان رخ می‌داد و باید با مدیریت و برنامه‌ریزی بهتر به این امر مهم دست پیدا می‌کردیم، اما با توجه به رنکینگ و بازی‌های تیم ملی امیدوارم به قهرمانی برسیم.»

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه