کد مطلب: 

224154
مرد جوان زمانی که همسر و مادرزنش در خانه فساد دستگیر شده بودند به دادسرا احضار شد.
دستگیری یک مادر و دختر در خانه فساد/زنم را سنگسار کنید!

به گزارش رکنا، مجید ۲۵ ساله در حالی که پس از دستگیری مادرزن و همسرش به دادسرا احضار شده بود گفت: مدتی پیش مادرزنم دیش ماهواره در پشت بام منزل نصب کرد. مدتی بعد مادرزنم با تبلیغات واهی «لاغری» به کلاس های بدنسازی رفت و از داروهایی که برای لاغری در ماهواره تبلیغ می شد استفاده کرد اما چند ماه از این ماجرا نگذشته بود که متوجه شد به داروهای مذکور معتاد شده است از آن روز به بعد و با راهنمایی یکی از دوستانش که در کلاس های بدنسازی با او آشنا شده بود به مصرف «شیشه» روی آورد.

پسر جوان ادامه داد: وی برای تامین مخارج مواد مصرفی اش با فروشنده «شیشه» رابطه داشت و بدین ترتیب پای او به خانه های فساد باز شد در این میان ریحانه، همسر من نیز با تاثیرپذیری از فیلم ها و سریال های ماهواره ای به زنی بدحجاب و بی بند و بار تبدیل شده است.

مجید گفت: تا اینکه متوجه شدم او نیز همانند مادرش به زنی بدکاره تبدیل شده است و در غیبت من به مردان هوسران خدمات شومی ارائه می دهد.

پسر جوان اظهار داشت: قصد داشتم که او را طلاق دهم تا اینکه پلیس با من تماس گرفت و خبر از بازداشت همسر و مادرزنم در یک خانه فساد دادند.

وی گفت: من از دادگاه تقاضای سنگسار زنم را دارم . بنابراین گزارش بازپرس پس از ثبت اظهارات مرد جوان دستورات لازم را صادر کرد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه

یادداشت