کد مطلب: 

220230
باشگاه سپاهان با انتشار بیانیه ای ابراز امیدواری کرده تا دیدار این تیم فوتبال این باشگاه برابر استقلال شرافتمندانه برگزار شود.
بیاینه مشکوک سپاهان درباره دیدار با استقلال!

به گزارش خبرورزشی، و به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان بعد از حماسه‌سازی دو باشگاه اصفهانی سپاهان و ذوب‌آهن در سال‌های ۲۰۰۷ و ۲۰۱۰ که با شکست مدعیان فوتبالی غرب و شرق آسیا تا مرحله فینال هم ادامه پیدا کرد و منجر به حضور سپاهان در جام باشگاه‌های جهان هم شد تیم فوتبال پرسپولیس به عنوان سومین تیم ایرانی ادامه دهنده مسیر نمایندگان اصفهانی شد تا شاهد حضور سومین تیم ایرانی در فینال این رقابت‌ها باشیم.

در این مسیر بدون شک رسیدن به فینال آن هم در چنین تورنمنت فشرده و سنگینی کار ساده و راحتی نیست و احتیاج به ماه‌ها برنامه ریزی و تلاش دارد و کوچکترین اشتباهی می‌تواند همه اندوخته یک باشگاه و یک تیم فوتبال را هدر دهد.

در این شرایط خوشحالیم که نام فوتبال باشگاهی ایران برای سومین بار از سال ۲۰۰۷ به بعد در فینال لیگ قهرمانان آسیا شنیده می‌شود و امیدواریم که در سال‌های آینده با تقویت فوتبال باشگاهی باز هم شاهد حضور نمایندگان کشورمان در مرحله پایانی این مسابقات باشیم.

امیدواریم که شادی عمومی علاقمندان به تیم پرسپولیس بهانه‌ای برای یکسان کردن کفه ترازو در رقابت‌های لیگ و اهدای امتیازی مضاعف به هواداران تیم رقیبشان در بازی دو تیم استقلال و سپاهان در روز جمعه چهارم آبان نباشد و دو تیم بدون هیچ پیش زمینه ذهنی از داوری این مسابقه به دیدار یکدیگر بروند ودرکمال عدالت در داوری, تماشاگران آبی و طلایی شاهد یک بازی جوانمردانه فقط در درون زمین مسابقه و نه در بیرون از مستطیل سبز باشند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه