کد مطلب: 

215780
زنی که مجبور شده بود با معشوقه شوهرش در یک خانه زندگی کند از تجربه تلخش در این مورد گفت.
شوهر خائنم و معشوقه‌اش مقابل چشمانم به اتاق می رفتند

به گزارش رکنا، تریسی آرتور با فهمیدن اینکه شوهرش عاشق یک زن دیگر شده است بسیار دل شکسته شد. ولی کابوس واقعی از وقتی شروع شد که این زن به خانه او آمد تا با شوهرش زندگی کند.

تریسی ماه‌ها در این خانه با معشوقه شوهرش زندگی کرد و در این مدت وقتی شوهرش با آن زن در خانه غذا می‌خورد و به اتاق بغلی می‌رفت خود را در اتاقی در طبقه بالا حبس کرده بود. تریسی 54 ساله می‌گوید هنگامی که آن دو در حال خیانت به او بودند با بلند کردن صدای موزیک سر و صدا را نشنیده می‌گرفت.

آن دو حتی ماشین ظرفشویی را دستکاری کرده بودند تا تریسی نتواند از آن استفاده کند و جای پارک ماشین به معشوقه اختصاص داده شده بود. بالاخره روزی صبر تریسی لبریز شد و خانه را ترک کرد. او می‌گوید بدون هیچ چیز رها شده است.

"اندرو یک خودخواه روانی است. نمی‌خواستم تسلیم شوم ولی او برنده شد. الان یکی دیگر در خانه من زندگی می‌کند و من در یک خانه کوچک خیریه‌ای هستم. آن زن حتی لباس شب صورتی من را می‌پوشد. او همه وسایل من را استفاده می‌کرد."

تریسی اکنون تحت مشاوره روانپزشکی قرار دارد و قرص ضد افسردگی مصرف می‌کند. او که قبلا خود هم به مدت 9ماه رابطه‌ای خارج از ازدواج داشت و شوهرش اندرو این موضوع را نقطه آغاز از بین رفتن ازدواجشان می‌داند منتظر شروع پروسه طلاقشان در دادگاه است.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه