کد مطلب: 

215422
تصادف زنجیره‌ای مهاجم جنجالی تیم ملی از صبح روز یکشنبه سوژه داغ رسانه‌ها و فضای مجازی بوده است.
جنجال تصادف زنجیره‌ای سردار آزمون با پورشه ادامه دارد!

به گزارش سیتنا، سردار آزمون که با خودروی پورشه خود در محور نکا- بهشهر در عبور از روستای کمیشان یک تصادف زنجیره‌ای داشت، ساعتی بعد از آن خودش در استوری اینستاگرام خبر این تصادف را اعلام کرد.

سردار که در این حادثه زیر چانه‌اش پاره شده بود و خوشبختانه دچار آسیب‌دیدگی جدی نشد،‌ در استوری اینستاگرام خود مدعی شد که راننده خودرو داماد خانواده آنها بوده است و سپس ویدیویی از گلایه‌های مادرش از داماد خانواده منتشر کرد تا به این شکل نشان دهد که راننده خود او نبوده است.

به هر حال با توجه به ابهاماتی که درباره نداشتن گواهینامه رانندگی سردار وجود داشته، به نظر می‌رسد که او مدعی شده راننده خودش نبوده است. این در حالی است که در رسانه‌ها و فضای مجازی با استناد به گزارش راهنمایی و رانندگی مشخص شد که راننده خود سردار آزمون بوده است.

سردار که در هفته‌های اخیر به دلیل عملکرد خود در تیم ملی و خداحافظی احساسی‌اش حسابی با اعتراض مردم روبه‌رو شده است،‌ بعد از مراسم رونمایی از فیلم سریک و ماجرای جنجالی کت و شلوار ستی که با بهاره افشاری بازیگر سینما که کارگردانی فیلم او را انجام داده بود حالا داستان تصادف زنجیره‌ای او سوژه داغ شبکه‌های مجازی شده است.

چرا که این مهاجم ٢٣ ساله ملی‌پوش در اینستاگرام خود اعلام کرد:«تصادف زنجیره‌ای باحال بود.» استفاده از لفظ باحال باعث شد انتقادات از سردار که با خودروی گرانقیمت خود در یک تصادف زنجیره‌ای حضور داشت به اوج خود برسد. خیلی‌ها در واکنش به این پست اینستاگرامی سردار در شبکه‌های اجتماعی نوشتند: اگر تصادف با آن پورشه برای تو باحال است،‌ تصادف با خودرو‌های معمولی سایر مردم زندگی‌ آنها را با مشکلاتی جدی روبه‌رو می‌کند و اصلا برای آنها تصادف کردن باحال نیست!

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه