کد مطلب: 

215186
سازمان ملل در مورد ابعاد فاجعه انسانی که در کنگو اتفاق می‌افتد جزئیات هولناکی منتشر کرده است. از پسران جوانی که مجبور به تجاوز به مادرانشان می‌شوند تا پختن گوشت انسان زنده به عنوان غذا.
این پسران مجبور به آزار شوم مادرانشان شدند!

به گزارش رکنا، این اتفاقات هولناک در حال رخ دادن در جنگ داخلی جمهوری دموکراتیک کنگو است.

شواهد از منطقه کاسائی نشان می‌دهد که در آنجا پسرها به مادرانشان تجاوز می‌کنند، به دخترهای خردسال گفته می‌شود با استفاده از جادوگری می‌توانند گلوله‌های شلیک شده به سمتشان را خنثی کنند و زنان باید بین تجاوز دسته جمعی و مرگ یکی را انتخاب کنند.

در این فاجعه هم شورشی‌ها و هم نیروهای دولتی نقش دارند. دو گروه اصلی شبه نظامی که در جنگ با ارتش دولتی هستند کاموئینا ساپو و بانا مورا نام دارند. سازمان ملل که جدیدا اخبار این ناحیه را منتشر کرده می‌گوید دنیا باید اعتنای بیشتری به آنجا بکند. جایی که به گفته آنها هر دو طرف در بروز جنایت جنگی نقش دارند.

گزارش 126 صفحه‌ای به مواردی مانند استفاده از اعضای خصوصی بدن زنان به عنوان مدال برای آویزان کردن به گردن، بریدن و پختن عضو تناسلی مردان زنده و گوشت بدن اجساد و نوشیدن خون انسان اشاره کرده است. در موردی در یک دهکده سر 186 پسر و مرد قطع شده است که بیشترشان بچه سرباز بودند و جرمشان این بود که جادو آنها را ضعیف و آسیب‌پذیر کرده است. اجساد در قبرهای دسته‌جمعی دفن می‌شوند و صدها قبر دسته جمعی در منطقه وجود دارد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه