کد مطلب: 

214718
این مادر دختر کوچکش را آزار جنسی می‌داد و سعی داشت او را به قیمت 100 دلار به تن‌فروشی وادار کند.
مادری دختر 8 ساله اش را برای تن فروشی فروخت!

به گزارش رکنا، کری سانگر کلی 44 ساله اهل تگزاس بعد از سعی برای وادار کردن دختر 8 ساله‌اش به روسپی‌گری دستگیر شد. پلیس با بررسی تلفن همراه او فیلم‌هایی را پیدا کرد که دال بر این موضوع بود.

ماجرا از جایی شروع شد که کلی در یک برنامه موبایلی با مردی ارتباط برقرار کرد و به او گفت می‌تواند در ازای 100 دلار برایش کودکی برای رابطه جنسی پیدا کند. مرد به پلیس مراجعه کرد و گزارش این کار کلی را به آنها داد. او به ماموری حساب کاربری‌اش را در این برنامه داد تا با کلی ارتباط برقرار کند.

کلی که فکر می‌کرد این مامور مردی است که با او صحبت کرده بود دوباره پیشنهاد رابطه جنسی با کودک در ازای پول را مطرح کرد. تحقیقات فاش کرد که کلی چند کودک دیگر را هم برای این کار در دسترس داشته است. مامور پلیس که کلی فکر می‌کرد مشتری است با او قرار گذاشت تا با دخترش رابطه داشته باشد. ولی کلی سرقرار حاضر نشد و به گفتگوهای اینترنتی با مامور مخفی ادامه داد. پلیس سرانجام او را در مدرسه‌ای پیدا کرد. او به برقراری ارتباط برای فروختن دخترش اعتراف کرد. در تلفن همراه او دو فیلم پیدا شد که کلی را در حال انجام اعمال جنسی با دختر 8ساله‌اش نشان می‌داد. او اکنون در زندان تحت وثیقه‌ای 200 هزار دلاری است و در انتظار دادگاهش به سر می‌برد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه