کد مطلب: 

212312
در قطر، وکیل یک زن هلندی که با مراجعه به پلیس، ادعا کرده بود قربانی تجاوز شده می‌گوید موکلش به اتهام "زنا" بازداشت شده است.
وقتی زن جوان از خواب بیدار شد خودش را در آپارتمان مرد غریبه دید!

به گزارش رکنا، این زن به دلیل داشتن رابطه جنسی خارج از ازدواج بازداشت شد. قرار است این زن هلندی، دوشنبه به اتهام زنا در دادگاه محاکمه شود.

به گفته وکیل این زن، "موکل ۲۲ ساله‌اش"، دو ماه پیش در دوحه به هتلی رفته که در آن، نوشیدن مشروبات الکلی آزاد است.

او پس از نوشیدن اولین جرعه از نوشیدنی‌اش، متوجه می‌شود که دارویی در آن ریخته شده بود.

به گفته وکیل، این زن هلندی پس از آن هیچ چیز دیگری را به یاد نمی‌آورد تا صبح روز بعد که در آپارتمانی ناآشنا بیدار و متوجه می‌شود که مورد تجاوز قرار گرفته است.

بر اساس گزارش ها فرد متهم به تجاوز که او هم قطری نیست فعلا بازداشت شده است، اما ادعا می‌کند که رابطه جنسی، با رضایت طرفین برقرار شده بود.

یک سخنگوی وزارت امور خارجه هلند گفته است این زن که از وی با نام "لورا" یاد شده در بازداشت است اما هنوز به طور رسمی متهم نشده است.

این زن ممکن است به جرایم مربوط به نوشیدن مشروبات الکلی نیز متهم شود. نوشیدن الکل و یا مست‌شدن در انظار عمومی در قطر غیرقانونی است، اگرچه الکل در برخی از هتلها مصرف می‌شود و خارجیان برای خرید مشروبات الکلی می‌توانند اجازه‌نامه دریافت کنند.

در سال ۲۰۱۳ یک زن نروژی در امارت متحده عربی که در همسایگی قطر است پس از مراجعه به پلیس و اعلام اینکه مورد تجاوز قرار گرفته است، به اتهام شهادت دروغ، رابطه جنسی خارج از ازدواج و نوشیدن الکل به ۱۶ ماه زندان محکوم شد.

مدتی بعد البته این زن مورد عفو قرار گرفت و توانست به نروژ بازگردد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه

یادداشت