کد مطلب: 

212136
خلیل اللهی گفت: قرار بازداشت موقت متهم در دادگاه کیفری یک تایید شد و پس از قطعیت گواهی پزشکی قانونی به لحاظ میزان جراحات وارده، کیفرخواست صادر می‌شود.
عکس تکاندهنده زن تبریزی قبل و بعد اسیدپاشی (+وضعیت پرونده)

به گزارش میزان، موسی خلیل اللهی در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده عامل اسیدپاشی به یک خانم در تبریز اظهار کرد: به لحاظ جنبه عمومی بودن جرم دادسرا پیش از شکایت شاکی خصوصی به ماجرا ورود کرد و در همان روز متهم دستگیر و تحت نظر قرار گرفت.

وی ادامه داد: در حال حاضر قرار بازداشت موقت متهم در دادگاه کیفری یک تایید شده است و تحقیقات نیز از نظر قضایی تقریبا تکمیل است.

خلیل اللهی در ارتباط با صدور کیفرخواست عامل اسیدپاشی گفت: گواهی پزشکی قانونی قربانی اسیدپاشی به لحاظ میزان جراحات وارده هنوز به قطعیت نرسیده است و به محض اینکه گواهی تایید شود کیفرخواست صادر خواهد شد.

متعاقب وقوع اسیدپاشی به خانمی در شهرستان تبریز در 28 اسفند ماه 96، عامل اسید پاشی در همان روز دستگیر و تحت نظر قرار گرفته است.

لازم به ذکر است: دادسرای عمومی و انقلاب تبریز به محض اطلاع از وقوع جرم به حکم وظیفه قانونی و در راستای جنبه عمومی جرم تحقیقات و تعقیب جرم را آغاز کرد و با حضور در بیمارستان از فرد مصدوم نیز تحقیقات لازم به عمل آورد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه