کد مطلب: 

202116
یک تبعه فراری کره شمالی از زوایای مختلف زندگی‌اش در کره جنوبی پرده برداشت.
اعترافات عجیب بانوی فراری از کره شمالی!

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه اینترنتی دیلی استار، یک تبعه کره شمالی که چندی پیش از این کشور فرار کرده بود پس از بازگشت گفت زندگی بیرون از قلمرو حکومت کیم جونگ اون، «جهنم» است!

«یئون هی هونگ» در سال ۲۰۱۴ از کره شمالی فرار کرد. این بانوی ۲۶ ساله که اینک به کره شمالی بازگشته، مدعی است که حدود ۳ سال قبل وی را ربوده و به کره جنوبی منتقل کرده اند.

هی هونگ ضمن حضور در یک ویدئوی تبلیغاتی، زندگی در کره جنوبی را همانند «جهنم» توصیف کرد و گفت به خواست خود به کره شمالی بازگشته است.
 
او با چهره‌ای پریشان و در حالی که پیراهن سفید سنتی به تن دارد، در این ویدئو می‌گوید: در کشوری همچون کره جنوبی که پول از هر چیزی مهمتر است، یک زن همانند من که به کشور و سرزمین مادری اش خیانت کرده فقط می‌تواند شغلی همراه با درد و رنج ذهنی و فیزیکی داشته باشد. زندگی در کره جنوبی جهنم بود.

پلیس کره شمالی در حال بررسی صحت این ویدئو و چگونگی بازگشت این زن به کره شمالی است.

گمانه زنی‌های اولیه حاکی از آن است که این زن حین کمک به اعضای خانواده اش برای فرار از کره شمالی، در مرز چین ربوده شده است. این در حالی است که او پس از ورود به کره جنوبی به عنوان یک چهره تلویزیونی مشغول به کار می‌شود و در یکی از برنامه هایش از زندگی در کره شمالی و حکومت آن انتقاد می‌کند. این زن در ویدئوی جدیدش مدعی شد انتقادات پیشینش از کره شمالی از روی اجبار بوده و به وی دیکته شده بود.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه