کد مطلب: 

193222
دبیر کل حزب الله تهران در صفحه رسمی خود در اینستاگرام مدعی ارتباط یک زن با 5 وزیر کابینه روحانی شد.
ادعای رابطه غیر اخلاقی یک زن با 5 وزیر دولت روحانی؟!

به گزارش پایگاه خبری شهدای ایران، حسین الله کرم دبیر کل حزب الله تهران در صفحه رسمی خود در اینستاگرام مدعی ارتباط یک زن با 5 وزیر کابینه روحانی شد.

الله کرم از زنی به نام آ.چ نام برده است که منجر به استعفای یک وزیر شده است.

حسین الله کرم مدعی شده است که همین زن که نفوذی و جاسوس است هم زمان با 4 وزیر دیگر کابینه هم ارتباط داشته است.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

 

دیدگاه‌ها

تصویر aaa
خدا همه را به راه راست هدایت کند چه ارتباطی؟ در کدام محکمه به اثبات رسیده است ایا رهرو ائمه اطهار هستیم که میفرمایند در کارهای خطا سرپوش بگذارید تا قبح عمل از بین نرود؟
ارسال شده توسط aaa در 10 آذر 95 - 12:16
تصویر داریوش
آن زن اگه مجرد باشند که طبق شرع با خواندن صیغه مشکلی نخواهد بود استاد الله کرم. اما آقای الله کرم مشکل آقای ط. قاری محترم چرا خون شما رو بجوش نیاورد چرا که در مورد صیغه هم نمی تواند کاری انجام دهد!!؟
ارسال شده توسط داریوش در 11 آذر 95 - 11:17
تصویر سیدرضا بطحایی
اگر احیانا واقعیت داشته باشد تقلیدی کورکورانه از ساواک شاه است که با همین ترفند از آقایان فلسفی و شجونی عکس هم تهیه کردند. فراموش نکنیم افراطی ها به هر وسیله ای متوسل میشوند.
ارسال شده توسط سیدرضا بطحایی در 11 آذر 95 - 16:56
تصویر سس
خدایا خودت رحمی به این ملت نجیب کن . ما به حرف کی گوش بدیم .به کی رای بدیم . اختلاس . حقوق های نجومی و الان رابطه غیر اخلاقی وزیر ! بابا بی غیرتها می دونید چقدر شهید دادیم خجالت بکشید از شهدا خجالت بکشید ..خدایا من که دارم دیونه می شم
ارسال شده توسط سس در 17 آذر 95 - 02:04
تصویر فرهنگی
آقای الله کرم اگه اثبات شده چرا برکنار نمیشود و اگر اثبات نشده چرا در رسانه مطرح میکنید. با این عمل شما مردم به تمام وزرا بدبین بشوند جوابشان را چی میدید ؟ من مخالفت شدیدی با عملکرد دکتر روحانی دارم ولی حی علی الانصاف
ارسال شده توسط فرهنگی در 07 اسفند 95 - 00:13

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه