کد مطلب: 

10132

شرکت مهندسی نرم‌افزار رایورز در اوایل سال 1368 توسط جمعی از فعالین حرفه نرم‌افزار تأسیس گردید. از همان ابتدا با هدف استقرار سیستم‌های اطلاعات مدیریت(MIS)، دو جهت‌گیری مکمل و موازی

@ تولید و عرضه سیستم‌های کاربردی تیپ با قابلیت انطباق‌پذیری

  • @ ارائه راهکارهای جامع اختصاصی مشتمل بر مجموعه سیستم‌ها و روش‌های اجرایی
  • در دستور کار قرار گرفت.

 

این شرکت با 25 سال سابقه فعالیت مستمر و ارزش‌افزا در در تولید و ارائه محصولات نرم‌افزاری کاربردی یکپارچه در جهت نظم‌دهی و ارتقاء سطح بهره‌وری مشتریان از فرآیند مستمر نوآوری تکنولوژیک و محصول برخوردار است و جهت‌گیری آن به سمت محصولات مستقل از پلاتفرم خاص می‌باشد و با ارائه:

* راهکارهای مبتنی بر سیستم‌های اطلاعاتی عملیاتی یکپارچه (RayMIS)

* سیستم‌های مدیریت منابع سازمانی ویژه بنگاه‌های اقتصادی خصوصی (ERPI)

* سیستم‌های لجستیکی سازمان‌های دولتی با رویکرد ERP

ابزار هوشمندی کسب‌وکار (BI)

* سیستم مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار (RayBPMS) با رویکرد استقرار نظام‌های فرآیندمدار در دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی و بنگاه‌های خصوصی

پورتال‌های سازمانی جهت ارائه خدمات الکترونیکی

* هم‌چنین خدمات مشاوره جهت تغییر بنیادی و ارتقاء کیفی سازمان مشتری (از منظر استراتژی و اهداف، تکنولوژی، فرآیندها و منابع انسانی)

سبد کاملی از محصولات و خدمات را جهت ارائه راهکارهای جامع به مشتریان، تدارک دیده است.

 

گروه شرکت‌های رایورز با عرضه محصولات نرم‌افزاری، ارائه خدمات مشاوره، نظارت و آموزش در قالب راهکارهای جامع مبتنی بر فاوا، به عنوان برند مطرح و یکی از شرکت‌های برتر داخلی در حوزه کاری خود نقش تعیین کننده‌ای در فضای کسب‌وکار بازار داخلی ایفاء نموده و در تدارک حضور در بازارهای هدف خارجی در دسترس نیز می‌باشد. رایورز به عنوان سازمانی چابک، شبکه گسترده و یکپارچه‌ای از شعب، نمایندگی‌ها، شرکت‌های همکار تخصصی و مشاورین مستقل را مدیریت می‌کند.

 

سرعت و دقت در ارائه راهکارهای امن، یکپارچه، کارا و با کاربری آسان، با تکیه بر تجربیات موفق، استانداردها و تکنولوژی روز صورت می‌گیرد. این امر باعث شده است که مشتریان ما را یک شریک و همراه قابل اتکاء و ارزش‌آفرین بشناسند که نه تنها برای هر خواسته مرتبط ایشان در زمینه کاری پاسخی دارد، بلکه نیازهای آینده کسب و کارشان را نیز در حوزه فناوری اطلاعات پیش‌بینی می‌کند و لذا بخش عمده‌ای از موفقیت خود را متاثّر از همراهی رایورز می‌دانند. بیش از 3000 مشتری فعال در زمینه‌های مختلف صنعتی، خدماتی و ... که حدود 38% از آنها روی تابلوی بورس هستند، خود گواهی بر این مطلب می‌باشد.

 

اخذ گواهی‌نامه‌های بین‌المللی (Tick IT در طراحی، تولید و پشتیبانی نرم‌افزار، ISO 9001:2008) و رتبه 1 در چند رسته اصلی مرتبط با حوزه کاری –اعم از تولید نرم‌افزارهای به سفارش مشتری، بسته‌های نرم‎افزاری و پشتیبانی نرم‌افزار- از شورای عالی انفورماتیک نیز برگ‎های زرین دیگری از تلاش رایورزیون را جهت افزایش کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده به مشتریان نمایان می‌سازد.

 

رشد روزافزون رایورز نتیجه تلاش نیروهای متخصّصی است که به عنوان ارزشمندترین دارایی شرکت، احساس مالکیت و اثربخشی دارند و رایورز را محیطی می‌دانند که با فرهنگ متعالی خود امکان بروز خلاقیّت و ابتکار را فراهم کرده و رشد مالی و حرفه‌ای کارکنان، تأمین‌کنندگان و سهام‌داران را در ترازی بالاتر از سایر فعالان در حرفه، تضمین می‌نماید. در حال حاضر، بیش از 400 نیروی متخصص و کیفی در رایورز مرکزی و شعب این شرکت در سراسر کشور، آماده ارائه خدمات به مشتریان می‌باشند.

 

رایورز در یک نگاه

 

      25 سال سابقه فعالیت مستمر و ارزش‌افزا در صنعت نرم‌افزار

      بیش از 3000 مشتری فعال در زمینه‌های مختلف صنعتی، خدماتی و ...

      بیش از 400 نیروی متخصص و کیفی

      اخذ گواهی‌نامه‌های بین‌المللی (Tick IT در طراحی، تولید و پشتیبانی نرم‌افزار، ISO 9001:2008)

      رتبه 1 در چند رسته اصلی (مرتبط با حوزه کاری) از شورای عالی انفورماتیک

      پوشش جغرافیایی گسترده از طریق شبکه همکاران رایورز

      انجام پروژه‌های خدمات مشاوره جهت تغییر بنیادی سازمان

      بیش از 38% از مشتریان رایورز روی تابلوی بورس

انتهای پیام

منبع: سیتنا

دسته بندی: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه