کد مطلب: 

217510
بانک سامان در هفتمین سال همکاری و همیاری با بنیادکودک، کمک‌هزینه تحصیلی و آموزشی 104 آینده‌ساز کشورمان را پرداخت کرد.
حمایت بانک سامان از توسعه دانش و تحصیل کودکان

به گزارش سیتنا، فرشته ضرابیه مسئول امور خیریه بانک سامان، در گفت‌وگو با «سامان رسانه» با اعلام این خبر، گفت: بانک سامان در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی بانک، برای حمایت از توسعه دانش و تحصیل کودکان به‌ویژه در مناطق محروم، از سال 1390 حمایت از 104 دانش‌آموز با استعداد کم‌برخوردار در سراسر ایران را برعهده‌گرفت که تاکنون ادامه یافته است.

مسئول امور خیریه بانک سامان، تصریح کرد: از مجمع دانش‌آموزان تحت حمایت بانک، 21 نفر به دانشگاه راه یافتند و با آسودگى‌خاطر مشغول به تحصیل هستند.

ضرابیه، تاکید کرد: بانک‌سامان در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، ساخت مدرسه، کتابخانه عمومی و خانه بهداشت را در دستورکار خود قرار داده که در مناطق مختلف و عمدتا محروم استان‌های مختلف کشور ساخته شده است.

وی، خاطرنشان کرد: بانک سامان در حال حاضر ساخت دو واحد آموزشی در شهرهای یزد و سرپل‌ذهاب و مرکز فوریت‌های پزشکی شهر سر‌پل‌ذهاب را در دست اجرا دارد.

گفتنی است، بنیادکودک موسسه خیریه‌ بین‌المللی مردم‌نهادی است که با اهدافی انسان‌دوستانه فعالیت خود را 24 سال پیش آغاز کرده و تاکنون از 14 هزار دانش‌آموز و خانواده‌هایشان حمایت کرده است و در حال حاضر، بیش از 10هزار دانش‌آموز با استعداد کم‌برخوردار را در سراسر ایران تحت حمایت دارد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه