کد مطلب: 

205621
در نخستین ماه زمستان امسال؛
بیش از ۹۵۱میلیارد ریال سود انواع اوراق در نخستین ماه زمستان امسال به سرمایه‌گذاران بازار سرمایه پرداخت می‌شود.
۹۵۱ میلیارد ریال سود به سرمایه‌گذاران بازار سرمایه پرداخت می‌شود

به گزارش سیتنا، مدیریت امور تسویه وجوه معاملات اوراق بهادار و بورس کالا شرکت سپرده گذاری مرکزی از پرداخت بیش از 951 میلیارد و یک میلیون ریال سود انواع اوراق در دی ماه جاری خبر داد.

زمان سررسید اوراق اجاره شرکت های فولاد کاوه جنوب کیش، گروه صنعتی بوتان، شرکت بازرگانی سایپا، خدمات ارتباطی رایتل، تامین سرمایه لوتوس پارسیان، دانا پتروریگ کیش، پتروامید آسیا، مخابرات ایران دردی ماه جاری است که شرکت سپرده گذاری مرکزی سود این اوراق را به سرمایه گذاران پرداخت می کند.

همچنین سود اوراق مشارکت شرکت‌های توسعه نفت و گاز پرشیا، توسعه خاورمیانه، لیزینگ امید، پتروشیمی گچساران، شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت و شهرداری‌های قم، مشهد اواخر ماه جاری به حساب سرمایه گذاران واریز خواهد شد.

سررسید سود اوراق مرابحه شرکت سیمان شرق و فولاد مبارکه اصفهان و صندوق های سرمایه گذاری گنجینه آینده روشن،پارند پایدار سپهر، پاداش سهامداری توسعه یکم،کمند، سپهر خبرگان نفت و امین یکم فردا نیز در دی ماه است که شرکت سپرده گذاری مرکزی سود این اوراق را نیز به سرمایه گذاران پرداخت می کند.

گفتنی است؛ هم اکنون در حدود 80 نوع انواع اوراق (اجاره، مرابحه، مشارکت، گواهی سپرده، اوراق رهنی، اسناد خزانه و استصناع) در بازار سرمایه منتشر شده است که سود این اوراق به صورت ماهانه و یا سه ماهه یکبار به سرمایه گذاران پرداخت می شود.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه